Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Vaza 180mm balta | white

Prekės kodas: 6411923677851
Architektas Alvaras Aalto 1937 m. Paryžiaus pasaulinėje parodoje gerąją prasme, sukrėtė pasaulį savo revoliucine Aalto kolekcija. Nuo tada kolekcija tapo skandinaviško dizaino ikona ir reprezentuoja geriausią stiklo pūtimo meną. Kiekviena Aalto vaza yra išpūsta burna ir pagaminta rankomis "Iittala" stiklo gamykloje Suomijoje. Nauja 180 mm vaza mažoms puokštėms ar atskiroms gėlėms yra originalios XX amžiaus trečiojo dešimtmečio Aalto formos, tik mažesnio dydžio. Balta spalva tinka daugeliui šiuolaikinių namų interjero, todėl tai yra puiki dovana.
149.90 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Priežiūros instrukcijos

Priežiūros instrukcijos


Tik rankinis plovimas

Dizaineriai

Alvar Aalto

Alvar Aalto, gimęs 1898 m. Kuortane, buvo unikalaus stiliaus ir išskirtinio talento asmenybė. Išgarsėjo kaip modernios architektūros meistras. Jis glaudžiai dirbo kartu su savo žmona Aino Aalto.

Aalto visame pasaulyje projektavo koncertų sales, bibliotekas, ligonines, muziejus ir privačius namus. Jo darbai buvo eksponuojami Niujorko šiuolaikinio meno muziejuje jau 1930 m. Be to, Alvar Aalto kūrė ir detales, skirtas pastatų dekoravimui, tačiau, jos buvo labiau paklausios kaip atskiri kūriniai.

Žinomiausias iš Alvar Aalto kūrinių yra Aalto vaza, pirmą kartą pademonstruota 1937 m. Paryžiaus pasaulinėje parodoje. Tiek savarankiškai, tiek kartu su žmona Alvar Aalto paliko išties daugybę įvairiapusių  kūrinių.

Atgal