Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Vaza 180 mm skaidri | clear

Prekės kodas: 6411923677844
Savo laikui revoliucinė Aalto kolekcija tapo skandinaviško dizaino ikona. Kiekviena Aalto vaza yra išpūsta burna ir pagaminta rankomis Iittala stiklo gamykloje. Daugiapakopė gamyba prasideda karščiu alsuojančiame ceche, kur dirba patyrę stiklo pūtėjai; kiekviena vaza atspindi tikrą stiklo meistrystę. 180 mm forma yra originali trečiojo dešimtmečio vazos forma. Naujasis dydis yra mažesnis nei originalus, todėl puikiai tinka tik vienai gėlei, augalo stiebui ar nedidelei sezoninei puokštei. Skaidrus stiklas suteikia erdvės gėlių spalvoms, todėl tai tinkama dovana bet kuriems namams.

149.90 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Priežiūros instrukcijos

Priežiūros instrukcijos


Tik rankinis plovimas

Dizaineriai

Alvar Aalto

Alvar Aalto, gimęs 1898 m. Kuortane, buvo unikalaus stiliaus ir išskirtinio talento asmenybė. Išgarsėjo kaip modernios architektūros meistras. Jis glaudžiai dirbo kartu su savo žmona Aino Aalto.

Aalto visame pasaulyje projektavo koncertų sales, bibliotekas, ligonines, muziejus ir privačius namus. Jo darbai buvo eksponuojami Niujorko šiuolaikinio meno muziejuje jau 1930 m. Be to, Alvar Aalto kūrė ir detales, skirtas pastatų dekoravimui, tačiau, jos buvo labiau paklausios kaip atskiri kūriniai.

Žinomiausias iš Alvar Aalto kūrinių yra Aalto vaza, pirmą kartą pademonstruota 1937 m. Paryžiaus pasaulinėje parodoje. Tiek savarankiškai, tiek kartu su žmona Alvar Aalto paliko išties daugybę įvairiapusių  kūrinių.

Atgal