Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Žvakidė 60 mm lino | linen

Prekės kodas: 6411923667258
Pasaulyje pripažinto, suomių dizaino pradininko Alvaro Aalto asimetriška, švelni banga (suomių kalba „aalto“) tapo jo kūrybiniu parašu nuo architektūros iki stiklo gaminių. Įkvėptas gimtojo kraštovaizdžio, ikoniškas Aalto dizainas derina funkciją ir skulptūrą. Suteikite suomiško dizaino elementų, bet kuriam interjerui, pasirinkdami naująją Aalto žvakidę. Organiškas, Aalto bangų įkvėptas dizainas, sukuria švelnią ir jaukią atmosferą. Nauja 2020 m. spalva – lino – suteikia rafinuotos šilumos. Stulbinančiai atrodo po vieną ar keletas žvakidžių kartu. Tai puiki dovana naujakuriams ar gimtadienio proga.
34.90 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Pilnas aprašymas

Iki šiol niekas aiškiai nežino kas konkrečiai įkvėpė Alvar Aalto sukuti būtent tokią vazos formą. Jis pats žaismingai įvardino savo pirmą eskizą kaip "eskimų moters odines kelnes", bet turint omenyje, jog jo tėvas buvo kartografas, Alvar iš tiesų galėjo būti įkvėptas ežerų, pakrančių linijų, nuostabaus Suomijos kraštovaizdžio. Nepaisant to, ką kiekvienas iš mūsų pamatome žvelgdami į šią gyvasties kupiną modelį ir besikeičiančias spalvas, forma ir dizaino idėja išlieka originali.

Trisdešimtaisiais vaza leido dėlioti gėles ne pagal nusistovėjusią koncepciją, netradiciškai tuo pačiu nešant pranešimą apie pavojų industrializacijos siekiui atitolinti visuomenę nuo individualumo. XXI a. nesenstanti forma toliau tęsia savo misiją, provokuoja dėmesį leisdama savininkui spręsti apie panaudojimą ir sąsajas su gamta. Kas svarbiausia, ji reprezentuoja visą dizaino filosofiją, parodančią kaip industrinė produkcija gali sukurti aukštos kokybės dizainą, praturtinantį kasdienį gyvenimą.

Grožis neatskiriamas nuo išbaigtumo. "Jei nepaisoma produkto kokybės, bet kurio gaminio kūrimas yra beprasmiškas ir absurdiškas" - sakydavo Aalto. Dizainas, mėgdavo jis pabėžti, yra skirtas žmonėms, ne mašinoms. Taigi Alvar nuolat ieškojo įkvėpimo gamtoje kol jį rasdavo.

Aalto akcentuodavo, jog kiekvienas modelis turėtų būti bazinė kasdienio gyvenimo ląstelė. Kiekvienas objektas turi tobulai tikti pasirinktai užduočiai, kad ir kokią ją suteiktų galutinis savininkas. Dizainas turi išgyventi kasdienius iššūkius ir pokyčius laike taip, kad nepakitęs gyvuotų keičiantis trumpalaikėms madoms ir būtų perduodamas iš kartos į kartą.

Priežiūros instrukcijos

Priežiūros instrukcijos


Tik rankinis plovimas

Dizaineriai

Alvar Aalto

Alvar Aalto, gimęs 1898 m. Kuortane, buvo unikalaus stiliaus ir išskirtinio talento asmenybė. Išgarsėjo kaip modernios architektūros meistras. Jis glaudžiai dirbo kartu su savo žmona Aino Aalto.

Aalto visame pasaulyje projektavo koncertų sales, bibliotekas, ligonines, muziejus ir privačius namus. Jo darbai buvo eksponuojami Niujorko šiuolaikinio meno muziejuje jau 1930 m. Be to, Alvar Aalto kūrė ir detales, skirtas pastatų dekoravimui, tačiau, jos buvo labiau paklausios kaip atskiri kūriniai.

Žinomiausias iš Alvar Aalto kūrinių yra Aalto vaza, pirmą kartą pademonstruota 1937 m. Paryžiaus pasaulinėje parodoje. Tiek savarankiškai, tiek kartu su žmona Alvar Aalto paliko išties daugybę įvairiapusių  kūrinių.

Atgal