Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Ąžuolo padėklas 339x346 mm

Prekės kodas: 6411923667838
Suomijos dizaino pradininkas Alvaras Aalto sujungė paprastą dizainą su amatininko patirtimi tam, kad sukurtų ikoninius namų dekoro elementus, kurie būtų ir funkcionalūs, ir skulptūriški. Aalto kolekcija papildoma nauju serviravimo padėklu, įkvėptu ikoninių bangų dizaino. Nuostabus ąžuolas, iš kurio pagamintas padėklas, dar labiau pabrėžia aptakias formas. Serviravimo padėklas suteikia rafinuotos šilumos kasdienėms akimirkoms – puikiai tinka patiekti duonai ar pyragaičiams. Tai ir nuostabi vestuvių, gimtadienio, sukakties ar įkurtuvių dovana. Tobulai dera su kitais Aalto kolekcijos kūriniais.
79.90 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Priežiūros instrukcijos

Priežiūros instrukcijos


Tik rankinis plovimas

Dizaineriai

Alvar Aalto

Alvar Aalto, gimęs 1898 m. Kuortane, buvo unikalaus stiliaus ir išskirtinio talento asmenybė. Išgarsėjo kaip modernios architektūros meistras. Jis glaudžiai dirbo kartu su savo žmona Aino Aalto.

Aalto visame pasaulyje projektavo koncertų sales, bibliotekas, ligonines, muziejus ir privačius namus. Jo darbai buvo eksponuojami Niujorko šiuolaikinio meno muziejuje jau 1930 m. Be to, Alvar Aalto kūrė ir detales, skirtas pastatų dekoravimui, tačiau, jos buvo labiau paklausios kaip atskiri kūriniai.

Žinomiausias iš Alvar Aalto kūrinių yra Aalto vaza, pirmą kartą pademonstruota 1937 m. Paryžiaus pasaulinėje parodoje. Tiek savarankiškai, tiek kartu su žmona Alvar Aalto paliko išties daugybę įvairiapusių  kūrinių.

Atgal