Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį

Apie gamintoją

"iittala" Group yra Fiskars Group dalis, gaminanti platų spektrą kasdienio vartojimo produktus virtuvei, stalo serviravimui ir kitoms namų erdvėms. Šiaurės šalyse ši grupė yra savo srities lyderė, savo portfolio turinti eilę autoritetingų prekinių ženklų, kaip Iittala, Arabia, Hackman, Fiskars, Rörstrand ir Höganäs Keramik.

„Mes tikime, kad šiandieniniame vienkartinių daiktų pasaulyje yra žmonių, vertinančių gerai suprojektuotus daiktus, galinčius pergyventi besikeičiančius laikus ir kryptis. Mūsų strategija grįsta geresniu vartotojo supratimu, kliento pasitenkinimu, stipriais prekiniais ženklais, efektyvia tiekimo grandine ir augimu tiek kiekvieno gaminio brandinime, tiek geografiškai.“ www.fiskarsgroup.com

Nuosavos gamyklos Suomijoje

Didžioji dalis "iittala" produktų gaminami Fiskars Group priklausančiose gamybos vietose Suomijoje. Stiklo gaminiai gimsta "iittala" ir Nuutajärvi stiklo dirbtuvėse, keramikos gaminiai – Arabia keramikos dirbtuvėse, o virtuvės reikmenys – Sorsakoski virtuvės reikmenų gamykloje.

Taip yra bendradarbiaujama ir su kitų šalių rangovais. Stiklo gaminiai gimsta Iittala ir Nuutajärvi stiklo dirbtuvėse, bet kai kurias linijas gamina ir rangovai Azijoje ir Europoje, pvz. Essence Vokietijoje. "iittala" ženklo keraminiai gaminiai, pvz. Teema, gaminami tiek Arabia keramikos dirbtuvėse Suomijoje, tiek ir rangovų Tailande ir Indonezijoje gamyklose. Didžioji dalis virtuvės reikmenų, pvz. Tools linija, yra gaminami Kinijoje. Visos linijos All Steel dalys gaminamos Sorsakoski virtuvės reikmenų gamykloje. Sarpaneva puodas gaminamas Kinijoje. Suomijoje stalo įrankiai negaminami, didžioji dalis "iittala" stalo įrankių ir Collective Tools linijos gaminių gaminami taip pat Kinijoje. "Iittala" ženklo tekstilės gaminiai gaminami Lietuvoje ir Portugalijoje.

"iittala" ir Nuutajärvi stiklo gamyklos - tai nedidelės gamintojų bendrijos, kurios specializuojasi spalvoto stiklo gamyboje. Visos Aalto vazos, Birds by Toikka paukščiai, Claritas ir Tapio stiklo dirbiniai rankomis gaminami "Iittala" ir Nuutajärvi stiklo dirbtuvėse. Aino Aalto stiklinės, Kivi žvakidės, Maribowls dubenėliai, Vitriini stiklinės dalys ir didžioji dalis Kartio ir Kastehelmi produktų ten pat gaminami staklėmis.

Origo linija iš Indonezijos, Essence, Senta, HotCool ir Tsaikka stiklas iš Vokietijos, Moomin stiklinės iš Italijos, Sarjaton puodeliai, serviravimo dubenys ir stiklas, Taika ir Korento linijų gaminiai, Kastehelmi torto padėklai ir dideli dubenys iš Tailando bei Sarpaneva puodas iš Kinijos.

Fiskars reikalauja, kad partneriai laikytųsi darbo ir žmogaus teisių, sveikatos priežiūros ir darbo saugos, aplinkos tausojimo ir verslo etikos principų. Išplėstinis tiekėjų auditas vykdomas nuo 2009 m., o 2010 m. audito kriterijai buvo atnaujinti pagal naujausius prekybos reikalavimus, tarptautinius standartus ir pramonės šakos praktiką. Iš tiekėjų reikalaujama laikytis elgesio kodo, o auditas patikrina, ar tiekėjai atitinka reikalavimus. "iittala" prekinis ženklas yra Fiskars Group dalis ir laikosi grupės instrukcijų visuose procesuose. Fiskars tiekėjų elgesio kodas atnaujintas 2011 m.