Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Puodelis 0,3 L Birdie mėtinis | mint

Prekės kodas: 6411923680936
Mėtų spalvos Birdie puodelis yra „Iittala“ Oiva Toikka kolekcijos dalis. Šiame puodelyje supaprastintas iliustracijų stilius derinamas su žaismingumu. Oiva Toikka garsėjo ne tik įspūdingais stiklo paukščiais, bet ir grafiko talentu. Jo piešiniai atspindi jo humoro jausmą ir unikalų paukščių vaizdavimo būdą. Iš šio gražaus puodelio galėsite mėgautis rytine kava ar vakarine arbata. Puodelis Birdie yra puiki dovana kiekvienam, besidominčiam menu ir dizainu. Galite papildyti savo kolekciją derindami Birdie su kitais šios serijos puodeliais. Birdie galima plauti indaplovėje ir naudoti mikrobangų krosnelėje.
22.90 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Priežiūros instrukcijos

Priežiūros instrukcijos


Atsparus šalčiui
Saugu plauti indaplovėse
Saugu naudoti mikrobangų krosnelėse
Saugu naudoti orkaitėse

Dizaineriai

Oiva Toikka

Profesoriaus Oiva Toikka vardas yra vienas iš reikšmingiausių suomių stiklo kultūroje. Jo vaizdingas, turtingas ir drąsus stiklo menas gerokai nutolęs nuo supaprastintos šiaurės dizaino estetikos. Meistras savo jėgas yra išbandęs tiek keramikoje, dekoracijų kūrime, tiek kostiumų dizaine, o nuo 1972 m. pradėjo kurti ir stiklinius paukščius. Menininkas užsiima scenos menais tiek pat laiko, kiek ir stiklo gaminių kūrimu. The Birds kolekcija, kurią pats dizaineris apibūdina kaip netaikyklingą perlą, yra geriausiai žinomas Toikka kūrinys.

O. Toikka puikiai žinomas tarptautiniu mastu, pelnęs „Lunning Prize“ (vadinamąjį suomišką Nobelio apdovanojimą) už pasiekimus dizaino srityje, taip pat apdovanotas valstybės medaliu „Pro Finlandia Medal“ už indėlį į šalies kultūrą bei meną, pasauliniu „World Glass Now 85 Award“ ir vienu garbingiausių suomių dizaino „Kaj Franck Design Prize“ bei Švedijos karaliaus apdovanojimų „Prince Eugen Medal“ už meninius pasiekimus.

 

Atgal