Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal A4 lėkštė 21x29 cm Helle rausva-žalia | pink-green

Prekės kodas: 6411923680967
Didelę Helle A4 formato lėkštę dabar galima įsigyti naujos rausvos-žalios spalvos. Helle serija yra Oiva Toikka kolekcijos dalis. Jis žinomas dėl savo elegantiško dizaino ir universalumo. Didelė Helle lėkštė, tinkanti patiekti maistą ir serviruoti, tai yra puikus pasirinkimas kasdienai ir ypatingoms progoms. Joje galite serviruoti salotas, makaronus ar užkandžius. Dėl elegantiškos išvaizdos ji taip pat yra įdomus stalo akcentas. Rožinė-žalia spalva suteikia Helle lėkštei gaivią ir linksmą išvaizdą.
42.90 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Priežiūros instrukcijos

Priežiūros instrukcijos


Saugu naudoti orkaitėse
Saugu naudoti mikrobangų krosnelėse
Saugu plauti indaplovėse
Atsparus šalčiui

Dizaineriai

Oiva Toikka

Profesoriaus Oiva Toikka vardas yra vienas iš reikšmingiausių suomių stiklo kultūroje. Jo vaizdingas, turtingas ir drąsus stiklo menas gerokai nutolęs nuo supaprastintos šiaurės dizaino estetikos. Meistras savo jėgas yra išbandęs tiek keramikoje, dekoracijų kūrime, tiek kostiumų dizaine, o nuo 1972 m. pradėjo kurti ir stiklinius paukščius. Menininkas užsiima scenos menais tiek pat laiko, kiek ir stiklo gaminių kūrimu. The Birds kolekcija, kurią pats dizaineris apibūdina kaip netaikyklingą perlą, yra geriausiai žinomas Toikka kūrinys.

O. Toikka puikiai žinomas tarptautiniu mastu, pelnęs „Lunning Prize“ (vadinamąjį suomišką Nobelio apdovanojimą) už pasiekimus dizaino srityje, taip pat apdovanotas valstybės medaliu „Pro Finlandia Medal“ už indėlį į šalies kultūrą bei meną, pasauliniu „World Glass Now 85 Award“ ir vienu garbingiausių suomių dizaino „Kaj Franck Design Prize“ bei Švedijos karaliaus apdovanojimų „Prince Eugen Medal“ už meninius pasiekimus.

 

Atgal