Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 2 žmonės

Atgal Stiklo obuoliukai 3 vnt. geltoni |yellow

Prekės kodas: 6411923671545
Dizaino legenda Oiva Toikka apjungė savo kūrybiškumą su stiklo pūtimo patirtimi, kad sukurtų meno objektus, kurie puoselėjami visame pasaulyje. Daugelį Toikka kūrinių įkvėpė vaisiai ir daržovės. Suteikite šventinę nuotaiką bet kokiam interjerui pasirinkdami Iittala „Oiva Toikka Collection“ rankų darbo stiklo obuolių rinkinį. Remiantis Suomijos Kalėdų tradicija namus puošti obuoliais, dekoruokite savo interjerą ryškiais geltonais obuoliukais. Tai puiki šventinė namų dekoracija. Kiekvienas subtilus stiklo obuoliukas yra kartu su pilkos tekstilės juostele, skirta pakabinti jį ant Kalėdų eglutės ar augalų šakų. Įsimintinas stiklo meno atminimas ar puiki dovanos idėja. Puikiai dera su kitais „Iittala“ ornamentais ir namų dekoro elementais.
39.90 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Dizaineriai

Oiva Toikka

Profesoriaus Oiva Toikka vardas yra vienas iš reikšmingiausių suomių stiklo kultūroje. Jo vaizdingas, turtingas ir drąsus stiklo menas gerokai nutolęs nuo supaprastintos šiaurės dizaino estetikos. Meistras savo jėgas yra išbandęs tiek keramikoje, dekoracijų kūrime, tiek kostiumų dizaine, o nuo 1972 m. pradėjo kurti ir stiklinius paukščius. Menininkas užsiima scenos menais tiek pat laiko, kiek ir stiklo gaminių kūrimu. The Birds kolekcija, kurią pats dizaineris apibūdina kaip netaikyklingą perlą, yra geriausiai žinomas Toikka kūrinys.

O. Toikka puikiai žinomas tarptautiniu mastu, pelnęs „Lunning Prize“ (vadinamąjį suomišką Nobelio apdovanojimą) už pasiekimus dizaino srityje, taip pat apdovanotas valstybės medaliu „Pro Finlandia Medal“ už indėlį į šalies kultūrą bei meną, pasauliniu „World Glass Now 85 Award“ ir vienu garbingiausių suomių dizaino „Kaj Franck Design Prize“ bei Švedijos karaliaus apdovanojimų „Prince Eugen Medal“ už meninius pasiekimus.

 

Atgal