Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Kalėdinis stiklo burbulas 2021 Cheetah

Prekės kodas: 6411923671552
Suomijos dizaino legenda Oiva Toikka įkūnijo savo meninę aistrą ir ryškią vaizduotę, kurdamas mylimus meno objektus. Toikka sukurtas gražus kalėdinio stiklo ornamentas „2021 Cheetah“ demonstruoja žaismingą detalių pojūtį. Grafinis auksinis „Cheetah“ raštas suteikia šventinės nuotaikos bet kokiam dekorui. Tai puiki šventinė namų dekoracija. Prie stiklo papuošalo pridedama pilka tekstilinė juostelė, skirta kabinti burbulą ant Kalėdų eglutės ar augalų šakų. Kasmetinis „Iittala“ kalėdinis stiklo papuošalas yra elegantiškas kolekcinis daiktas, kuris yra įsimintinas stiklo meno atminimas ar ypatinga dovanos idėja. Puikiai dera su kitais „Iittala“ ornamentais ir namų dekoro elementais.
24.90 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Dizaineriai

Oiva Toikka

Profesoriaus Oiva Toikka vardas yra vienas iš reikšmingiausių suomių stiklo kultūroje. Jo vaizdingas, turtingas ir drąsus stiklo menas gerokai nutolęs nuo supaprastintos šiaurės dizaino estetikos. Meistras savo jėgas yra išbandęs tiek keramikoje, dekoracijų kūrime, tiek kostiumų dizaine, o nuo 1972 m. pradėjo kurti ir stiklinius paukščius. Menininkas užsiima scenos menais tiek pat laiko, kiek ir stiklo gaminių kūrimu. The Birds kolekcija, kurią pats dizaineris apibūdina kaip netaikyklingą perlą, yra geriausiai žinomas Toikka kūrinys.

O. Toikka puikiai žinomas tarptautiniu mastu, pelnęs „Lunning Prize“ (vadinamąjį suomišką Nobelio apdovanojimą) už pasiekimus dizaino srityje, taip pat apdovanotas valstybės medaliu „Pro Finlandia Medal“ už indėlį į šalies kultūrą bei meną, pasauliniu „World Glass Now 85 Award“ ir vienu garbingiausių suomių dizaino „Kaj Franck Design Prize“ bei Švedijos karaliaus apdovanojimų „Prince Eugen Medal“ už meninius pasiekimus.

 

Atgal