Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Stiklo obuoliukai 3 vnt. žali |green

Prekės kodas: 6411923671538
Dizaino legendos Oiva Toikka mylimi meno objektai sujungė jo beribį kūrybiškumą su stiklo pūtimo patirtimi. Daugelį Toikka kūrinių įkvėpė vaisiai ir daržovės. Pasinerkite į šventes su Iittala „Oiva Toikka Collection“ rankų darbo stiklo obuolių rinkiniu. Puoškite namus šiais elegantiškais žaliais papuošalais, linksma ir šiuolaikiška detale tinkančia bet kuriam interjerui. Tai puiki šventinė namų dekoracija. Kiekvienas subtilus stiklo obuoliukas yra kartu su pilkos tekstilės juostele, skirta kabinti jį ant Kalėdų eglutės ar augalų šakų. Įsimintinas stiklo meno atminimas ar puiki dovanos idėja. Puikiai dera su kitais „Iittala“ ornamentais ir namų dekoro elementais.
35.90 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Dizaineriai

Oiva Toikka

Profesoriaus Oiva Toikka vardas yra vienas iš reikšmingiausių suomių stiklo kultūroje. Jo vaizdingas, turtingas ir drąsus stiklo menas gerokai nutolęs nuo supaprastintos šiaurės dizaino estetikos. Meistras savo jėgas yra išbandęs tiek keramikoje, dekoracijų kūrime, tiek kostiumų dizaine, o nuo 1972 m. pradėjo kurti ir stiklinius paukščius. Menininkas užsiima scenos menais tiek pat laiko, kiek ir stiklo gaminių kūrimu. The Birds kolekcija, kurią pats dizaineris apibūdina kaip netaikyklingą perlą, yra geriausiai žinomas Toikka kūrinys.

O. Toikka puikiai žinomas tarptautiniu mastu, pelnęs „Lunning Prize“ (vadinamąjį suomišką Nobelio apdovanojimą) už pasiekimus dizaino srityje, taip pat apdovanotas valstybės medaliu „Pro Finlandia Medal“ už indėlį į šalies kultūrą bei meną, pasauliniu „World Glass Now 85 Award“ ir vienu garbingiausių suomių dizaino „Kaj Franck Design Prize“ bei Švedijos karaliaus apdovanojimų „Prince Eugen Medal“ už meninius pasiekimus.

 

Atgal