Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal F X I žirklės 21 cm Cheetah rudos | brown

Prekės kodas: 6424002016496
„Aš neieškau tobulumo. Noriu, kad būtų linksma.“ Pasinerkite į netradicinę Oiva Toikka vaizduotę. Ši „Fiskars X Iittala“ kolekcija sujungia du žinomus dizaino prekių ženklus, skatinančius siekti kasdieninio džiaugsmo mažuose dalykuose. Iittala atkuria drąsius ir žaismingus suomių menininko ir dizainerio Oiva Toikka kūrinius, iš jo eskizų knygos. Oiva Toikka gepardo raštas sukuria rusvų burbulų baltame fone paveikslą. Šios universalios žirklės kerpa storas ir plonas medžiagas, todėl tinka įvairių karpymo užduočių atlikimui namuose, mokykloje ir biure. Aštrūs, aukštos kokybės nerūdijančiojo plieno ašmenys garantuoja ilgalaikį kirpimo veiksmingumą, o ergonomiška rankena užtikrina komfortą ir kontrolę. Siekiant užtikrinti aukščiausią ilgalaikę kokybę, prieš išsiunčiant iš gamyklos, kiekviena „Fiskars“ žirklių pora išbandoma rankomis. Pagaminta Billnäs, Suomijoje, remiantis daugiau kaip 365 metų meistriškumo tradicija."
28.99 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Dizaineriai

Oiva Toikka

Profesoriaus Oiva Toikka vardas yra vienas iš reikšmingiausių suomių stiklo kultūroje. Jo vaizdingas, turtingas ir drąsus stiklo menas gerokai nutolęs nuo supaprastintos šiaurės dizaino estetikos. Meistras savo jėgas yra išbandęs tiek keramikoje, dekoracijų kūrime, tiek kostiumų dizaine, o nuo 1972 m. pradėjo kurti ir stiklinius paukščius. Menininkas užsiima scenos menais tiek pat laiko, kiek ir stiklo gaminių kūrimu. The Birds kolekcija, kurią pats dizaineris apibūdina kaip netaikyklingą perlą, yra geriausiai žinomas Toikka kūrinys.

O. Toikka puikiai žinomas tarptautiniu mastu, pelnęs „Lunning Prize“ (vadinamąjį suomišką Nobelio apdovanojimą) už pasiekimus dizaino srityje, taip pat apdovanotas valstybės medaliu „Pro Finlandia Medal“ už indėlį į šalies kultūrą bei meną, pasauliniu „World Glass Now 85 Award“ ir vienu garbingiausių suomių dizaino „Kaj Franck Design Prize“ bei Švedijos karaliaus apdovanojimų „Prince Eugen Medal“ už meninius pasiekimus.

 

Atgal