Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Popierinės servetėlės 33x33cm Cheetah rudos | brown

Prekės kodas: 6411923672511
Įkvėptos dizaino legendos Oivos Toikka piešinių, Iittala „Oiva Toikka Collection“ popierinės servetėlės puoštos linksmais gepardo raštais. Dėl populiaraus 33x33 cm dydžio servetėlės yra pakankamai universalios, tiek prie užkandžių, tiek prie vakarienės stalo. Ruda gepardo rašto grafika suteikia šilumos pojūtį bet kokiam stalo dekorui. Derinkite su „Iittala“ indais ar namų dekoro elementais. Pagaminta su vandens pagrindo dažais, todėl saugios liestis su maistu.
5.90 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Dizaineriai

Oiva Toikka

Profesoriaus Oiva Toikka vardas yra vienas iš reikšmingiausių suomių stiklo kultūroje. Jo vaizdingas, turtingas ir drąsus stiklo menas gerokai nutolęs nuo supaprastintos šiaurės dizaino estetikos. Meistras savo jėgas yra išbandęs tiek keramikoje, dekoracijų kūrime, tiek kostiumų dizaine, o nuo 1972 m. pradėjo kurti ir stiklinius paukščius. Menininkas užsiima scenos menais tiek pat laiko, kiek ir stiklo gaminių kūrimu. The Birds kolekcija, kurią pats dizaineris apibūdina kaip netaikyklingą perlą, yra geriausiai žinomas Toikka kūrinys.

O. Toikka puikiai žinomas tarptautiniu mastu, pelnęs „Lunning Prize“ (vadinamąjį suomišką Nobelio apdovanojimą) už pasiekimus dizaino srityje, taip pat apdovanotas valstybės medaliu „Pro Finlandia Medal“ už indėlį į šalies kultūrą bei meną, pasauliniu „World Glass Now 85 Award“ ir vienu garbingiausių suomių dizaino „Kaj Franck Design Prize“ bei Švedijos karaliaus apdovanojimų „Prince Eugen Medal“ už meninius pasiekimus.

 

Atgal