Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal F X I Žirklės 21 cm Cheetah

Prekės kodas: 6424002013891
Legendinė kokybė ir unikalus stilius. Naujosios „Fiskars X Iittala“ žirklės turi tas pačias esmines originalių žirklių su oranžine rankena savybes, tačiau dabar pasižymi drąsiu „Toikka“ dizainu. Aukštos kokybės nerūdijančio plieno ašmenys su tiksliai užaštrintu kraštu, kuris išlieka aštrus ilgiau ir kerpa iki pat žirklių ašmenų galiuko. Lengva konstrukcija ir ergonomiška forma užtikrina neprilygstamą kirpimą, o rankenos konstrukcija išlaiko medžiagą lygią, kad būtų galima tiksliai kirpti. „Fiskars X Iittala“ žirklės su juodai baltomis gepardo rankenomis suteikia ryškių detalių kiekvienam kirpimui.
29.00 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Dizaineriai

Oiva Toikka

Profesoriaus Oiva Toikka vardas yra vienas iš reikšmingiausių suomių stiklo kultūroje. Jo vaizdingas, turtingas ir drąsus stiklo menas gerokai nutolęs nuo supaprastintos šiaurės dizaino estetikos. Meistras savo jėgas yra išbandęs tiek keramikoje, dekoracijų kūrime, tiek kostiumų dizaine, o nuo 1972 m. pradėjo kurti ir stiklinius paukščius. Menininkas užsiima scenos menais tiek pat laiko, kiek ir stiklo gaminių kūrimu. The Birds kolekcija, kurią pats dizaineris apibūdina kaip netaikyklingą perlą, yra geriausiai žinomas Toikka kūrinys.

O. Toikka puikiai žinomas tarptautiniu mastu, pelnęs „Lunning Prize“ (vadinamąjį suomišką Nobelio apdovanojimą) už pasiekimus dizaino srityje, taip pat apdovanotas valstybės medaliu „Pro Finlandia Medal“ už indėlį į šalies kultūrą bei meną, pasauliniu „World Glass Now 85 Award“ ir vienu garbingiausių suomių dizaino „Kaj Franck Design Prize“ bei Švedijos karaliaus apdovanojimų „Prince Eugen Medal“ už meninius pasiekimus.

 

Atgal