Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Puodelis 0,3 L Cheetah juodas | black

Prekės kodas: 6411923671804
Suomijos dizaino pradininko Oiva Toikka legendinė vaizduotė perkeliama ant naujų „Iittala“ kolekcijos puodelių „Oiva Toikka Collection“, kurie yra „Curious Mind of Oiva Toikka“ serijos dalis. Įkvėpti Toikka žaismingumo, kiekvienas iš trijų skirtingų puodelių leidžia savaip išreikšti savo asmenybę prie kavos, arbatos ar visur, kur veda jūsų kūrybiškumas. Gyvybingi puodelių raštai yra demonstruojami ant klasikinės „Teema“ 0,3 l puodelio formos. Nespalvotas „Oiva Toikka Collection“ gepardo puodelis – drąsi detalė. Puodeliai puikiai dera su „Kartio“, „Kastehelmi“ ir „Teema“ indais. Puiki gimtadienio ar įkurtuvių dovanos idėja.
21.90 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Priežiūros instrukcijos

Priežiūros instrukcijos


Saugu naudoti orkaitėse
Saugu naudoti mikrobangų krosnelėse
Saugu plauti indaplovėse
Atsparus šalčiui

Dizaineriai

Oiva Toikka

Profesoriaus Oiva Toikka vardas yra vienas iš reikšmingiausių suomių stiklo kultūroje. Jo vaizdingas, turtingas ir drąsus stiklo menas gerokai nutolęs nuo supaprastintos šiaurės dizaino estetikos. Meistras savo jėgas yra išbandęs tiek keramikoje, dekoracijų kūrime, tiek kostiumų dizaine, o nuo 1972 m. pradėjo kurti ir stiklinius paukščius. Menininkas užsiima scenos menais tiek pat laiko, kiek ir stiklo gaminių kūrimu. The Birds kolekcija, kurią pats dizaineris apibūdina kaip netaikyklingą perlą, yra geriausiai žinomas Toikka kūrinys.

O. Toikka puikiai žinomas tarptautiniu mastu, pelnęs „Lunning Prize“ (vadinamąjį suomišką Nobelio apdovanojimą) už pasiekimus dizaino srityje, taip pat apdovanotas valstybės medaliu „Pro Finlandia Medal“ už indėlį į šalies kultūrą bei meną, pasauliniu „World Glass Now 85 Award“ ir vienu garbingiausių suomių dizaino „Kaj Franck Design Prize“ bei Švedijos karaliaus apdovanojimų „Prince Eugen Medal“ už meninius pasiekimus.

 

Atgal