Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Patalynės komplektas 150x210cm Cheetah juodas | black

Prekės kodas: 6411923672542
Iittala pristato „Oiva Toikka Collection“ patalynės užvalkalų komplektus - naują namų tekstilę, papildančią gyvenimo būdo kolekciją „The Curious Mind of Oiva Toikka“. Įkvėptas Toikka piešinių, juodai baltas gepardo raštas bet kuriam miegamajam suteiks ryškų grafišką stilių. Tai elegantiška įkurtuvių dovana.
100% medvilnė. Skalbkite išvirkščią, su panašių spalvų skalbiniais, 60 ° temperatūroje. Džiovinama džiovyklėje 60 °temperatūroje. Lyginkite ne daugiau kaip 150 °. Nevalykite cheminiu būdu. Prieš naudojimą rekomenduojame išplauti. Susitraukimas – maks. 5%. Patalynės komplektą sudaro vienas antklodės užvalkalas 150 x 210 cm ir vienas pagalvės užvalkalas 50 x 60 cm.
89.90 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Dizaineriai

Oiva Toikka

Profesoriaus Oiva Toikka vardas yra vienas iš reikšmingiausių suomių stiklo kultūroje. Jo vaizdingas, turtingas ir drąsus stiklo menas gerokai nutolęs nuo supaprastintos šiaurės dizaino estetikos. Meistras savo jėgas yra išbandęs tiek keramikoje, dekoracijų kūrime, tiek kostiumų dizaine, o nuo 1972 m. pradėjo kurti ir stiklinius paukščius. Menininkas užsiima scenos menais tiek pat laiko, kiek ir stiklo gaminių kūrimu. The Birds kolekcija, kurią pats dizaineris apibūdina kaip netaikyklingą perlą, yra geriausiai žinomas Toikka kūrinys.

O. Toikka puikiai žinomas tarptautiniu mastu, pelnęs „Lunning Prize“ (vadinamąjį suomišką Nobelio apdovanojimą) už pasiekimus dizaino srityje, taip pat apdovanotas valstybės medaliu „Pro Finlandia Medal“ už indėlį į šalies kultūrą bei meną, pasauliniu „World Glass Now 85 Award“ ir vienu garbingiausių suomių dizaino „Kaj Franck Design Prize“ bei Švedijos karaliaus apdovanojimų „Prince Eugen Medal“ už meninius pasiekimus.

 

Atgal