Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Rankšluostis 50x70cm Frutta pilkas | grey

Prekės kodas: 6411923675727
Pilki Frutta rankšluosčiai suteiks smagaus žaismingumo jūsų vonios kambariui. Minkšti ir kokybiški rankšluosčiai pagaminti iš 100% organinės medvilnės. Vaisinis dizainas sukurtas pagal originalius dizainerio Oiva Toikka eskizus. Tas pats modelis tęsiasi ir ant kitų kolekcijos gaminių, tokių kaip pledai, patalynės komplektai ir puodeliai. Suporuokite rankšluostį su vonios rankšluosčiu, kad sukurtumėte visą rinkinį. Rankšluosčiai puikiai tinka įkurtuvių, vestuvių ir gimtadienio dovanoms.
17.90 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Dizaineriai

Oiva Toikka

Profesoriaus Oiva Toikka vardas yra vienas iš reikšmingiausių suomių stiklo kultūroje. Jo vaizdingas, turtingas ir drąsus stiklo menas gerokai nutolęs nuo supaprastintos šiaurės dizaino estetikos. Meistras savo jėgas yra išbandęs tiek keramikoje, dekoracijų kūrime, tiek kostiumų dizaine, o nuo 1972 m. pradėjo kurti ir stiklinius paukščius. Menininkas užsiima scenos menais tiek pat laiko, kiek ir stiklo gaminių kūrimu. The Birds kolekcija, kurią pats dizaineris apibūdina kaip netaikyklingą perlą, yra geriausiai žinomas Toikka kūrinys.

O. Toikka puikiai žinomas tarptautiniu mastu, pelnęs „Lunning Prize“ (vadinamąjį suomišką Nobelio apdovanojimą) už pasiekimus dizaino srityje, taip pat apdovanotas valstybės medaliu „Pro Finlandia Medal“ už indėlį į šalies kultūrą bei meną, pasauliniu „World Glass Now 85 Award“ ir vienu garbingiausių suomių dizaino „Kaj Franck Design Prize“ bei Švedijos karaliaus apdovanojimų „Prince Eugen Medal“ už meninius pasiekimus.

 

Atgal