Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Dubuo 15 cm Frutta melsvas | light blue

Prekės kodas: 6411923681025
Naujas melsvas Frutta dubuo (15 cm) puikiai papildys jūsų virtuvės ir stalo reikmenų kolekciją. Dubuo – tai duoklė populiariam dizaineriui ir menininkui Oiva Toikka, kuris garsėjo ne tik savo stiklo menu, bet ir grafiko talentu. Frutta dubuo įkūnija savitą Oiva Toikka humoristinį stilių, kuris atsispindi daugybėje jo piešinių ir iliustracijų. Šviesiai mėlyna spalva sukuria gaivų ir džiaugsmingą vaizdą, puikiai tinkantį kasdieniam naudojimui ir ypatingoms progoms. Frutta dubuo yra puiki dovana visiems dizaino mylėtojams ir tiems, kurie vertina Oiva Toikka meną. Universalus dubuo tinkamas naudoti šaldiklyje, mikrobangų krosnelėje ir orkaitėje, plauti indaplovėje.
26.90 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Priežiūros instrukcijos

Priežiūros instrukcijos


Saugu naudoti orkaitėse
Saugu naudoti mikrobangų krosnelėse
Saugu plauti indaplovėse
Atsparus šalčiui

Dizaineriai

Oiva Toikka

Profesoriaus Oiva Toikka vardas yra vienas iš reikšmingiausių suomių stiklo kultūroje. Jo vaizdingas, turtingas ir drąsus stiklo menas gerokai nutolęs nuo supaprastintos šiaurės dizaino estetikos. Meistras savo jėgas yra išbandęs tiek keramikoje, dekoracijų kūrime, tiek kostiumų dizaine, o nuo 1972 m. pradėjo kurti ir stiklinius paukščius. Menininkas užsiima scenos menais tiek pat laiko, kiek ir stiklo gaminių kūrimu. The Birds kolekcija, kurią pats dizaineris apibūdina kaip netaikyklingą perlą, yra geriausiai žinomas Toikka kūrinys.

O. Toikka puikiai žinomas tarptautiniu mastu, pelnęs „Lunning Prize“ (vadinamąjį suomišką Nobelio apdovanojimą) už pasiekimus dizaino srityje, taip pat apdovanotas valstybės medaliu „Pro Finlandia Medal“ už indėlį į šalies kultūrą bei meną, pasauliniu „World Glass Now 85 Award“ ir vienu garbingiausių suomių dizaino „Kaj Franck Design Prize“ bei Švedijos karaliaus apdovanojimų „Prince Eugen Medal“ už meninius pasiekimus.

 

Atgal