Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Kalėdinis stiklo burbulas 2022 Birdie

Prekės kodas: 6411923675529
Kolekcinis „Iittala“ 2022 m. Kalėdinis stiklo papuošalas „Birdie“, kuriame vaizduojamas žaismingas menininko Oiva Toikka grafinis paukštis. Birdie bet kokiam interjerui suteikia šventinės nuotaikos. Kiekvienas stiklo burbulas yra su juostele, skirta pakabinti ant eglutės. Kalėdiniai žaisliukai yra parduodami gražiose dovanų pakuotėse, kurios taip pat puikiai tinka šiems papuošalams saugiai laikyti. Tai gali būti elegantiška dovana šventiniuose susibūrimuose arba miela atminimo dovana jūsų namams.
24.90 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Dizaineriai

Oiva Toikka

Profesoriaus Oiva Toikka vardas yra vienas iš reikšmingiausių suomių stiklo kultūroje. Jo vaizdingas, turtingas ir drąsus stiklo menas gerokai nutolęs nuo supaprastintos šiaurės dizaino estetikos. Meistras savo jėgas yra išbandęs tiek keramikoje, dekoracijų kūrime, tiek kostiumų dizaine, o nuo 1972 m. pradėjo kurti ir stiklinius paukščius. Menininkas užsiima scenos menais tiek pat laiko, kiek ir stiklo gaminių kūrimu. The Birds kolekcija, kurią pats dizaineris apibūdina kaip netaikyklingą perlą, yra geriausiai žinomas Toikka kūrinys.

O. Toikka puikiai žinomas tarptautiniu mastu, pelnęs „Lunning Prize“ (vadinamąjį suomišką Nobelio apdovanojimą) už pasiekimus dizaino srityje, taip pat apdovanotas valstybės medaliu „Pro Finlandia Medal“ už indėlį į šalies kultūrą bei meną, pasauliniu „World Glass Now 85 Award“ ir vienu garbingiausių suomių dizaino „Kaj Franck Design Prize“ bei Švedijos karaliaus apdovanojimų „Prince Eugen Medal“ už meninius pasiekimus.

 

Atgal