Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Pagalvėlės užvalkalas 47x47cm Frutta juodas | black

-20%
img_0012.jpg
Prekės kodas: 6411923674171
Grafiškas, juodos ir baltos spalvos Frutta pagalvėlės užvalkalo raštas yra sukurtas pagal originalius dizainerio Oiva Toikka eskizus. Tai linksmas interjero akcentas. Frutta yra geriau žinoma dėl to paties pavadinimo stiklo dirbinių kolekcijos. Minkštas pagalvėlės užvalkalas pagamintas iš aukštos kokybės medvilnės (49%) ir lino (51%). Pagalvėlės į komplektaciją neįeina.
31.92 € 39.90 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Dizaineriai

Oiva Toikka

Profesoriaus Oiva Toikka vardas yra vienas iš reikšmingiausių suomių stiklo kultūroje. Jo vaizdingas, turtingas ir drąsus stiklo menas gerokai nutolęs nuo supaprastintos šiaurės dizaino estetikos. Meistras savo jėgas yra išbandęs tiek keramikoje, dekoracijų kūrime, tiek kostiumų dizaine, o nuo 1972 m. pradėjo kurti ir stiklinius paukščius. Menininkas užsiima scenos menais tiek pat laiko, kiek ir stiklo gaminių kūrimu. The Birds kolekcija, kurią pats dizaineris apibūdina kaip netaikyklingą perlą, yra geriausiai žinomas Toikka kūrinys.

O. Toikka puikiai žinomas tarptautiniu mastu, pelnęs „Lunning Prize“ (vadinamąjį suomišką Nobelio apdovanojimą) už pasiekimus dizaino srityje, taip pat apdovanotas valstybės medaliu „Pro Finlandia Medal“ už indėlį į šalies kultūrą bei meną, pasauliniu „World Glass Now 85 Award“ ir vienu garbingiausių suomių dizaino „Kaj Franck Design Prize“ bei Švedijos karaliaus apdovanojimų „Prince Eugen Medal“ už meninius pasiekimus.

 

Atgal