Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal A4 lėkštė 21x29cm Helle mėlyna-ruda | blue-brown

Prekės kodas: 6411923676953
Profesorius Oiva Toikka 1980-aisiais sukūrė spalvingą Helle raštą Arabia Pro Arte. Helle, suomiškai „karštis“, primena saulėtas dienas, kai nuo karščio viskas šiek tiek taškuota. Šių kvadratinių lėkščių dydžiai atitinka tarptautinius popieriaus dydžio standartus. Helle lėkštes ir serviravimo indus galima miksuoti ir derinti su kitais indų rinkiniais, tokiais kaip Teema arba Teema Tiimi. Naujos harmoningos mėlynos ir rudos spalvos puikiai dera su lino, vintažinės mėlynos ir vintažinės rudos spalvos. Didelė A4 dydžio Helle lėkštė yra ideali vakarienės lėkštė arba serviravimo indas. Serviravimo indai yra puiki dovana, nes juos lengva derinti su jau turimais indais.
42.90 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Priežiūros instrukcijos

Priežiūros instrukcijos


Saugu naudoti orkaitėse
Saugu naudoti mikrobangų krosnelėse
Saugu plauti indaplovėse
Atsparus šalčiui

Dizaineriai

Oiva Toikka

Profesoriaus Oiva Toikka vardas yra vienas iš reikšmingiausių suomių stiklo kultūroje. Jo vaizdingas, turtingas ir drąsus stiklo menas gerokai nutolęs nuo supaprastintos šiaurės dizaino estetikos. Meistras savo jėgas yra išbandęs tiek keramikoje, dekoracijų kūrime, tiek kostiumų dizaine, o nuo 1972 m. pradėjo kurti ir stiklinius paukščius. Menininkas užsiima scenos menais tiek pat laiko, kiek ir stiklo gaminių kūrimu. The Birds kolekcija, kurią pats dizaineris apibūdina kaip netaikyklingą perlą, yra geriausiai žinomas Toikka kūrinys.

O. Toikka puikiai žinomas tarptautiniu mastu, pelnęs „Lunning Prize“ (vadinamąjį suomišką Nobelio apdovanojimą) už pasiekimus dizaino srityje, taip pat apdovanotas valstybės medaliu „Pro Finlandia Medal“ už indėlį į šalies kultūrą bei meną, pasauliniu „World Glass Now 85 Award“ ir vienu garbingiausių suomių dizaino „Kaj Franck Design Prize“ bei Švedijos karaliaus apdovanojimų „Prince Eugen Medal“ už meninius pasiekimus.

 

Atgal