Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal A7 lėkštė 7x10cm Helle ametisto | amethyst

Prekės kodas: 6411923670548
„Iittala“ pagerbia spalvingą suomių dizaino legendos Oiva Toikka kūrybą, pristatydama naujų formų „Helle” lėkštes ir puodelius. Šį ryškų motyvą Toikka sukūrė „Arabia Pro Arte“ kolekcijai dar devintajame dešimtmetyje. „Helle“, papildanti „The Curious Mind of Oiva Toikka“ seriją, gali būti miksuojama ir derinama su kitomis kolekcijomis, tokiomis kaip „Teema“ ir „Teema Tiimi“, kad sukurtų įkvepiančią atmosferą. Mažiausia „Oiva Toikka Collection” Helle lėkštė, puikiai tinka užtepėlėms ir padažams patiekti ar jūsų papuošalams laikyti. „Helle“ suteikia ryškių detalių jūsų kasdienai ar ypatingoms progoms. Surinkite visą lėkščių rinkinį ir derinkite su „Helle“ puodeliais. Puiki namų įkurtuvių dovana.
11.13 € 15.90 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Priežiūros instrukcijos

Priežiūros instrukcijos


Saugu plauti indaplovėse
Saugu naudoti mikrobangų krosnelėse
Saugu naudoti orkaitėse

Dizaineriai

Oiva Toikka

Profesoriaus Oiva Toikka vardas yra vienas iš reikšmingiausių suomių stiklo kultūroje. Jo vaizdingas, turtingas ir drąsus stiklo menas gerokai nutolęs nuo supaprastintos šiaurės dizaino estetikos. Meistras savo jėgas yra išbandęs tiek keramikoje, dekoracijų kūrime, tiek kostiumų dizaine, o nuo 1972 m. pradėjo kurti ir stiklinius paukščius. Menininkas užsiima scenos menais tiek pat laiko, kiek ir stiklo gaminių kūrimu. The Birds kolekcija, kurią pats dizaineris apibūdina kaip netaikyklingą perlą, yra geriausiai žinomas Toikka kūrinys.

O. Toikka puikiai žinomas tarptautiniu mastu, pelnęs „Lunning Prize“ (vadinamąjį suomišką Nobelio apdovanojimą) už pasiekimus dizaino srityje, taip pat apdovanotas valstybės medaliu „Pro Finlandia Medal“ už indėlį į šalies kultūrą bei meną, pasauliniu „World Glass Now 85 Award“ ir vienu garbingiausių suomių dizaino „Kaj Franck Design Prize“ bei Švedijos karaliaus apdovanojimų „Prince Eugen Medal“ už meninius pasiekimus.

 

Atgal