Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį

Griliaus sezono TOP

Praleiskite kuo daugiau laiko su šeima ar draugais - vienas iš būdų maisto gaminimas kartu. Ypatingai vasaros sezonu - maisto gamyba lauke, grilis - gera idėja smagiam laiko praleidimui kartu. Norintiems dar daugiau laiko praleisti drauge, o ne prie kepsninės, siūlome išmėginti lėtą, tačiau ypatingos priežiūros nereikalaujantį mėsos paruošimo būdą - rūkymą. Nesvarbu esate grilio naujokas ar patyręs meistras, šie aksesuarai visada bus neatsiejama maisto gamybos lauke dalis

1. Mediniai padėklai

Šiuos stilingus padėklus galėsite naudoti mėsos, sūrių ir kitų ant grilio ruoštų (patariame šiuo būdu baigti kepti ir jūros gėrybes) produktų serviravimui. Ieškantiems išskirtinumo, siūlome organiškos formos suomių dizainerio Alvar Aalto lentelę. Ši forma tebėra populiari ir plačiai naudojama „Iittala“ gamykloje. Kadaise aiškindamas, kas jį įkvėpė priimti tokį sprendimą, A. Alto savo pirmą eskizą įvardijo kaip „eskimų moters odines kelnes“.

Serviravimo padėklas 47 cm ąžuolas | oak
Pasapuskite ant nuotraukos įsigijimui.

 

Rinkitės Taika kolekciją ir taip išreikškite savo stilių išlaisvinkite savo kūrybišką asmenybę.
Kolekciją lengva derinti su Teema, Kastehelmi, Lempi, Kartio ar kitais Iittala produktais.
Ovali lėkštė idealiai tinka vaisiams, duonai, žuviai, salotoms ar saldėsiams patiekti.

taikaservingplate41cmovalwhite.jpg
Pasapuskite ant nuotraukos įsigijimui.

2. „Sarpaneva“ puodas medine rankena
„Sarpaneva“ puodą turėtų įsigyti visi, mėgstantys gaminti ant laužo. Timo Sarpaneva sukurtas ketaus puodas yra tinkamas tiek naudojimui virtuvėje, tiek maisto pateikimui ant jūsų stalo. Ketaus ir emalės junginio puodai yra ilgaamžiai. Puodo rankena yra gaminama iš ąžuolo, naudojama puodui pakelti bei dangčiui nuimti. Jos nederėtų dėti į orkaitę kartu su puodu.

Šiame puode ruošiami patiekalai išlieka kur kas sultingesni, ilgiau laiko šilumą ir nepraranda savo skonio. Ypač tinka patiekalams, kuriems pagaminti reikia daugiau laiko, pavyzdžiui, paukštienai, žvėrienai.

Sarpaneva_castiron_casserole_3.0L_JPG (2)

 

3. „Meno“ veltinio krepšiai

Dizainerio Harri Koskinen sukurtas „Meno“ veltinio krepšys yra funkcionalus, paprastas, bet ilgaamžis, skirtas saugoti ir transportuoti įvairių rūšių namų apyvokos reikmenis. Mažiausias krepšys atitinka standartinius lentynų matmenis, todėl puikiai tinka saugoti aplankus ir dokumentus, smulkesnius ir nedaug vietos užimančius virtuvės įrankius bei produktus. Didesniuose krepšiuose galite laikyti užtiesalus, įvairius buitinius įrenginius ar net griliui reikalingas malkas.

Meno_home_bag_group_JPG (1)

 

4. Universalios „Lempi“ ir „Aino Aalto“ taurės

Vykdami į iškylą stengiamės sutaupyti kuo daugiau vietos ir atsisakyti nereikalingų daiktų. Tai padaryti gali padėti universalios taurės, kurias galima naudoti ir gėrimams, ir desertams. Taurė tinka tiek ant pusryčių stalo, tiek ant darbo stalo biure ar net kaip alternatyva įprastoms vyno taurėms gamtoje. Stiklinių formą galima apibūdinti kaip švelnią, poetišką, grakščią. Tokios stiklinės bus ne tik praktiškos, bet dar ir papuoš jūsų iškylos stalą.

Lempi_glass_34cl_clear_group_JPG„Lempi“ universalios taurės. Pasapuskite ant nuotraukos įsigijimui.

 

AinoAalto_clear_group_2005_1_JPG„Aino Aalto“ taurės. Pasapuskite ant nuotraukos įsigijimui.

5. Dubuo salotoms („Teema“, „Taika“, „Origo“, „Kastehelmi“)

Nėra nieko geriau už didelį dubenį salotų, kuriuo galėtumėte dalytis ir siųsti apie stalą. Maisto dalijimasis skatina pokalbius ir kelia lengvą bruzdesį. Pasirinktų keturių kolekcijų dubenys atitinka kiekvieno skonį ir patenkina visus poreikius. Pavyzdžiui, „Teema“ linijos induose galima ruošti maistą, o prireikus naudoti juos ir orkaitėje (patartina neviršyti 240 °C). Dryžuoti „Origo“ linijos dubenys gali tapti puikiu jūsų stalo akcentu. Akį traukiantis dekoras su charakteringa struktūra ir ritmu pagyvina bet kurią aplinką. „Origo“ tinka kiekvienai progai ir gali būti naudojama bet kokio tipo (desertams, užkandžiams) ar stiliaus (kinų, meksikiečių) maistui.

Teema_bowl_15cm_white_3_TIFPasapuskite ant nuotraukos įsigijimui.

6. Serviravimo įrankiai
Iškyloms gamtoje rekomenduojame grakščių formų, švelnių linkių nerūdijančio plieno įrankius su aptakiomis medžio rankenomis. Ar nerūdyjančio plieno matinius įrankius. 

 

7. Lino rankšluostėliai
100 proc. lino sudėties rankšluostėliai suteikia jaukumo ir šilumos. Tai sukelia ir išskirtinė kolekcijos „Taika“ (iš suomių kalbos: magija) kolekcijos simbolika. Klaus Haapaniemi iliustracijos įkvepia mūsų vaizduotę, o viliojantys ir magiški kūriniai pamažu atskleidžia savo istorijas ir prasmę.