Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį

NAUJA VELYKŲ STALO ISTORIJA apie magiją, įkvėptą gamtos

Šventė yra ne tik apie tai, KAS, bet ir apie tai – o gal net labiau apie tai, KAIP padėta ant  vaišių stalo. Kiekvienais metais virtuvės šefas Alfas Ivanauskas ir IITTALA sukuria naują Velykų stalo istoriją, kuri įtrauktų, sugundytų, nustebintų ir palepintų ne tik skonį, bet ir kitus pojūčius.  

Pavasarį IITTALA pasitinka nauja TAIKA SATO stalo serviravimo indų ir dekoro elementų kolekcija, kuri ir sugundė sukurti labai gamtišką ir labai magišką istoriją, o gal net ir daugybę istorijų, nes kiekviena menininko Klauso Haapaniemi iliustracija „pasakoja“ vis kitą istoriją, kurią kiekvienas svečias „pajus“ savaip.  

 
Indai diktuoja žaidimo taisykles 

Ryškios, žaismingos, vaisių, daržovių ir augalų lapų motyvais sukurtos Klauso Haapaniemi iliustracijos ir dizainerio Heikki Orvila modernios, o kartu paprastos ir praktiškos keramikinių indų formos, tarsi kviečia atsiduoti magiškojo realizmo kerams. O kad magijos „neprarytų“ realizmas, Alfas rekomenduoja vaišes organizuoti taip, kad kiekvienas svečias prieš pradėdamas mėgautis skoniais, pirmiausia pasimėgautų indų grožiu: „Pagrindinį patiekalą, garnyrą, salotas patiekite dideliuose induose, iš kurių kiekvienas maisto įsidės pats į savo lėkštę. Šiai kolekcijai netinka tas variantas, kai svečiams atnešamos pilnos lėkštės, nes kiekvienas kolekcijos indas – tai meno kūrinys, kurį pirmiausia reikia „praryti“ akimis“, – pataria Alfas.
 
 

Gražu ir praktiška 

IITTALA indų daugiafunkciškumu ir praktiškumu visada besižavintis Alfas, naujai kolekcijai taip pat negaili komplimentų: „Pavyzdžiui, keramikinis indas su dangteliu gali „paslėpti“ mini desertus: saldainius, spurgytes, sausainius; gali tarnauti kaip maža sriubinė, o šventei pasibaigus tapti dėžute smulkiems daiktams, papuošalams, raktams ir pan. Kvadratinė lėkštė – ir nedideliems užkandžiams, ir padėti po puodeliu, o kasdienybėje gali būti padėklas mieloms smulkmenoms, nuotraukoms ar atvirukams sudėti. Malonumas, kai daiktas gali būti ir interjero detalė, ir vaišių stalo dalis, ir tiesiog labai praktiškas dalykėlis.“

Dėmesio centras

Nepamirškite gėlių ir kitų „gyvų“ dekoracijų, kurios suteikia stalui šviežumo, gaivos jausmo, sustiprina sezono pojūtį. TAIKA SATO labai architektūriškų formų vazoms tobulai akomponuos ir įspūdį išbaigs po stalą, kur ne kur „pamėtytos“, citrinos ir dekoratyvūs fikusų lapai. „Tai sustiprina sicilietišką TAIKA SATO kolekcijos nuotaiką ir sukuria įspūdį, kad stalas yra nutviekstas saulės, kurios ankstyvą pavasarį mums visiems taip trūksta“, – sako Alfas ir pataria į vazas nemerkti daug gėlių, geriau po vieną ar kelis dekoratyvius žiedus.

Gal… citrinų geltona? 

 
 Kolekcijos indai tokie įtaigūs, kad, regis, galima net užuosti vaisių, augalų, kuriais jie dekoruoti, kvapą. Šiltoje, saulėtoje aplinkoje net išgalvoti kvapai kvepia intensyviau, todėl Alfas kviečia prisijaukinti geltoną ir baltą spalvas, kurios sukurs šilumos ir šviesos įspūdį – jausitės lyg sėdėtumėte saulės atokaitoje Sicilijos terasose…

Pasielkite dar drąsiau – stalą ar kambario interjerą dekoruokite baltais šviestuvais, kurie nepriekaištingai susilies su aplinka jai suteikdami dar daugiau dekoratyvumo.

O jeigu ansamblį papildytumėte ikoniškais kolekciniais OIVA TOIKA paukščiais, įspūdis būtų neblėstantis!
 
 
Ir ITTALA indai, ir vazos, ir kolekciniai paukščiai – ne tik žavi interjero detalė jūsų namams, bet ir tobula dovana, vertinantiems estetiką, funkcionalumą ir dalykus, kurie neišeina iš mados.

Dovanų sau ir kitiems ieškokite „Iittala“ parduotuvėse PC „Ozas“ Vilniuje ir internete Ginalasinterjeras.lt

Pasidžiaukite švente!
 
 
Lėkštė 22 cm Sato Lėkštė 12x12 cm Sato Vaza 210x150 mm Sato
   Atrasti daugiau