Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Vaza 210x150 mm Sato

Prekės kodas: 6411923681315
Klauso Haapaniemi sukurta keraminė Taika Sato vaza yra skulptūrinė namų interjero detalė. Jis semiasi įkvėpimo iš natiurmortų, sukurdamas magišką atmosferą. Ši vaza yra meistriškas meno ir praktiškumo derinys. Dėl aukštos kokybės keraminės medžiagos ji yra patvarus ir gražus interjero elementas. Platus vazos pagrindas leidžia stilingai eksponuoti sezonines gėles ir šakas. Galite sukurti savo meno kūrinį, įdėję į vazą šviežių gėlių, džiovintų šakų ar spalvingų lapų. Taika Sato vaza yra įspūdingas centrinis taškas, sukuriantis magijos ir harmonijos atmosferą namuose. Tai puikus pasirinkimas kiekvienam, vertinančiam meną ir grožį.
149.90 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Priežiūros instrukcijos

Priežiūros instrukcijos


Tik rankinis plovimas

Dizaineriai

Heikki Orvola

Gimė 1943 m. Helsinkyje. Heikki Orvola yra viena iš suomių dizaino varomųjų jėgų. Jis kuria stiklo, keramikos, ketaus bei tekstilės gaminius. Orvola dirba daugiausia pramoninio dizaino versle, bet jis taip pat domėjosi skirtingų medžiagų galimybėmis kaip meninės raiškos formomis. Per savo dizainerio karjeros laikotarpį Heikki Orvola buvo apdovanotas įvairiais apdovanojimais taip pat ir bene svarbiausiu Suomijos dizaino Kaj Franck apdovanojimu 1998 m.

Klaus Haapaniemi

Tiek Suomijos, tiek užsienio žiniasklaidoje Klaus Haapaniemi pastaruoju metu minimas skirtinguose amplua. Jo CV išties įspūdingas: audinių marginimas tokioms įmonėms, kaip Diesel, Levis, Marimekko, Dolce & Gabbana, Cacharel bei naujam prekiniam ženklui Bela‘s Dead. Jis taip pat dirbo kūrybos direktoriumi Italijos mados namuose Bantam, kartu su suomių rašytoja Rosa Liksom išleido knygą pavadinimu „Giants“, ruošė iliustracijas Observer laikraščiui, pristatė savo darbus parodose ir dalyvavo kituose kūrybiniuose projektuose. WGSN pristatė jį kaip vieną svarbiausių kylančių iliustracijos bei dizaino žvaigždžių. Tarptautinė žiniasklaida dažnai mini jo suomiškas šaknis, kartais net prisimena suomių nacionalinį epą „Kalevala“. Ir tai nieko nuostabaus, nes jo iliustracijos išties turi sąsajų su folkloru.

Atgal