Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 3 žmonės

Atgal Keramikinis indas su dangteliu 145x150mm Sato

Prekės kodas: 6411923681292
Klauso Haapaniemi sukurtas unikalus Taika Sato keraminio indo raštas yra tarsi meno kūrinys, kuriame stebuklingai derinamas vaisių ir daržovių grožis. Jo detalės sukuria nepakartojamą atmosferą. Taika Sato indas su dangteliu suteiks gyvybingumo jūsų namų interjerui. Indo dizainas yra toks pat žavus, kaip ir jo raštas. Išlenktos linijos ir unikali forma paverčia jį jūsų namų interjero dėmesio centru. Indas su dangteliu yra ne tik gražus dekoro elementas, bet ir praktiškas raktams, papuošalams ar kitoms smulkmenoms laikyti. Klausas Haapaniemi unikaliai sujungia savo kūrybiškumą ir žaismingumą. Taika Sato keraminis indas su dangteliu yra puiki dovana kiekvienam, vertinančiam meną ir žaismingumą interjero kūrime.
129.90 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Priežiūros instrukcijos

Priežiūros instrukcijos


Tik rankinis plovimas

Dizaineriai

Heikki Orvola

Gimė 1943 m. Helsinkyje. Heikki Orvola yra viena iš suomių dizaino varomųjų jėgų. Jis kuria stiklo, keramikos, ketaus bei tekstilės gaminius. Orvola dirba daugiausia pramoninio dizaino versle, bet jis taip pat domėjosi skirtingų medžiagų galimybėmis kaip meninės raiškos formomis. Per savo dizainerio karjeros laikotarpį Heikki Orvola buvo apdovanotas įvairiais apdovanojimais taip pat ir bene svarbiausiu Suomijos dizaino Kaj Franck apdovanojimu 1998 m.

Klaus Haapaniemi

Tiek Suomijos, tiek užsienio žiniasklaidoje Klaus Haapaniemi pastaruoju metu minimas skirtinguose amplua. Jo CV išties įspūdingas: audinių marginimas tokioms įmonėms, kaip Diesel, Levis, Marimekko, Dolce & Gabbana, Cacharel bei naujam prekiniam ženklui Bela‘s Dead. Jis taip pat dirbo kūrybos direktoriumi Italijos mados namuose Bantam, kartu su suomių rašytoja Rosa Liksom išleido knygą pavadinimu „Giants“, ruošė iliustracijas Observer laikraščiui, pristatė savo darbus parodose ir dalyvavo kituose kūrybiniuose projektuose. WGSN pristatė jį kaip vieną svarbiausių kylančių iliustracijos bei dizaino žvaigždžių. Tarptautinė žiniasklaida dažnai mini jo suomiškas šaknis, kartais net prisimena suomių nacionalinį epą „Kalevala“. Ir tai nieko nuostabaus, nes jo iliustracijos išties turi sąsajų su folkloru.

Atgal