Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Puodelis 0,3 L Sato

Prekės kodas: 6411923681377
Arbata, kava ar karštas šokoladas? Taika Sato puodelis (0,3 L) puikiai tinka karštiems gėrimams patiekti. Taika Sato yra žavus Klauso Haapaniemi unikalaus iliustravimo stiliaus ir aiškaus bei funkcionalaus Heikki Orvola dizaino derinys. Žaismingi Haapaniemi natiurmortai su vaisiais ir daržovėmis semiasi įkvėpimo iš meno. Gražios iliustracijos suteikia gyvybės bet kuriam stalo serviravimui. Taika Sato indai padės sukurti įsimintinus ir unikalius stalo dekorus. Galite derinti skirtingus kolekcijos kūrinius arba leisti skleistis fantazijai ir derinti Taika Sato gaminius su vienspalviais Iittala indais. Prie šio puodelio yra tinkama 16 cm lėkštė. Puodelį galima naudoti mikrobangų krosnelėje ir plauti indaplovėje.
19.90 €
Klausti

Priežiūros instrukcijos

Priežiūros instrukcijos


Saugu naudoti mikrobangų krosnelėse
Saugu plauti indaplovėse

Dizaineriai

Heikki Orvola

Gimė 1943 m. Helsinkyje. Heikki Orvola yra viena iš suomių dizaino varomųjų jėgų. Jis kuria stiklo, keramikos, ketaus bei tekstilės gaminius. Orvola dirba daugiausia pramoninio dizaino versle, bet jis taip pat domėjosi skirtingų medžiagų galimybėmis kaip meninės raiškos formomis. Per savo dizainerio karjeros laikotarpį Heikki Orvola buvo apdovanotas įvairiais apdovanojimais taip pat ir bene svarbiausiu Suomijos dizaino Kaj Franck apdovanojimu 1998 m.

Klaus Haapaniemi

Tiek Suomijos, tiek užsienio žiniasklaidoje Klaus Haapaniemi pastaruoju metu minimas skirtinguose amplua. Jo CV išties įspūdingas: audinių marginimas tokioms įmonėms, kaip Diesel, Levis, Marimekko, Dolce & Gabbana, Cacharel bei naujam prekiniam ženklui Bela‘s Dead. Jis taip pat dirbo kūrybos direktoriumi Italijos mados namuose Bantam, kartu su suomių rašytoja Rosa Liksom išleido knygą pavadinimu „Giants“, ruošė iliustracijas Observer laikraščiui, pristatė savo darbus parodose ir dalyvavo kituose kūrybiniuose projektuose. WGSN pristatė jį kaip vieną svarbiausių kylančių iliustracijos bei dizaino žvaigždžių. Tarptautinė žiniasklaida dažnai mini jo suomiškas šaknis, kartais net prisimena suomių nacionalinį epą „Kalevala“. Ir tai nieko nuostabaus, nes jo iliustracijos išties turi sąsajų su folkloru.

Atgal