Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Pledas 180x130cm Frutta geltonas | yellow

Prekės kodas: 6411923675697
Spalvinga ir vaizdinga Oiva Toikka kolekcija suteiks jūsų namams žaismingumo. Originalių Toikka piešinių įkvėptas Frutta pledas pasižymi kriaušių, vynuogių ir obuolių vaisių raštu. Ryškiai geltonos spalvos pledas dar labiau išryškins Jūsų sofa ar lovą. Šiltas ir minkštas pledas, pagamintas iš vilnos (80 %) ir poliamido (20 %), taip ir kviečia prisnūsti vidury dienos. Tai puiki įkurtuvių dovana spalvingiems namams.
Rekomenduojame valyti sausuoju būdu, siekiant išvengti gaminio susitraukimo.
199.00 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Dizaineriai

Oiva Toikka

Profesoriaus Oiva Toikka vardas yra vienas iš reikšmingiausių suomių stiklo kultūroje. Jo vaizdingas, turtingas ir drąsus stiklo menas gerokai nutolęs nuo supaprastintos šiaurės dizaino estetikos. Meistras savo jėgas yra išbandęs tiek keramikoje, dekoracijų kūrime, tiek kostiumų dizaine, o nuo 1972 m. pradėjo kurti ir stiklinius paukščius. Menininkas užsiima scenos menais tiek pat laiko, kiek ir stiklo gaminių kūrimu. The Birds kolekcija, kurią pats dizaineris apibūdina kaip netaikyklingą perlą, yra geriausiai žinomas Toikka kūrinys.

O. Toikka puikiai žinomas tarptautiniu mastu, pelnęs „Lunning Prize“ (vadinamąjį suomišką Nobelio apdovanojimą) už pasiekimus dizaino srityje, taip pat apdovanotas valstybės medaliu „Pro Finlandia Medal“ už indėlį į šalies kultūrą bei meną, pasauliniu „World Glass Now 85 Award“ ir vienu garbingiausių suomių dizaino „Kaj Franck Design Prize“ bei Švedijos karaliaus apdovanojimų „Prince Eugen Medal“ už meninius pasiekimus.

 

Atgal