Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Pledas 180x130cm Cheetah juodas | black

Prekės kodas: 6411923672894
Siekdama paminėti legendinį Suomijos dizaino pradininką Oiva Toikka, Iittala pristato naują namų tekstilės gaminį. Naujieji „Oiva Toikka Collection“ pledai papildo gyvenimo būdo kolekciją „The Curious Mind of Oiva Toikka“. Toikka piešinių įkvėptas grafinis gepardo raštas svetainei, miegamajam ar biurui suteiks ryškių tekstilės meno bruožų. Puikus minkštas pledas sofai ar lovai užtiesti yra pagamintas iš vilnos ir poliesterio. Tobulas namų dekoro elementas, bet kokiam interjerui suteiks tekstūros ir šilumos. Tai graži gimtadienio, įkurtuvių ar bet kokios kitos šventės dovanos idėja.
159.20 € 199.00 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Dizaineriai

Oiva Toikka

Profesoriaus Oiva Toikka vardas yra vienas iš reikšmingiausių suomių stiklo kultūroje. Jo vaizdingas, turtingas ir drąsus stiklo menas gerokai nutolęs nuo supaprastintos šiaurės dizaino estetikos. Meistras savo jėgas yra išbandęs tiek keramikoje, dekoracijų kūrime, tiek kostiumų dizaine, o nuo 1972 m. pradėjo kurti ir stiklinius paukščius. Menininkas užsiima scenos menais tiek pat laiko, kiek ir stiklo gaminių kūrimu. The Birds kolekcija, kurią pats dizaineris apibūdina kaip netaikyklingą perlą, yra geriausiai žinomas Toikka kūrinys.

O. Toikka puikiai žinomas tarptautiniu mastu, pelnęs „Lunning Prize“ (vadinamąjį suomišką Nobelio apdovanojimą) už pasiekimus dizaino srityje, taip pat apdovanotas valstybės medaliu „Pro Finlandia Medal“ už indėlį į šalies kultūrą bei meną, pasauliniu „World Glass Now 85 Award“ ir vienu garbingiausių suomių dizaino „Kaj Franck Design Prize“ bei Švedijos karaliaus apdovanojimų „Prince Eugen Medal“ už meninius pasiekimus.

 

Atgal