Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Padavėjas 110x200 mm | Waiter sand

Prekės kodas: 6411923666602
Ikoninė legendinio suomių dizainerio Oiva Toikka stiklo paukščių kolekcija sujungia jo aistrą gamtai ir pūsto stiklo meną. Kiekvienas paukštis yra unikalus meno objektas. „Iittala“ stiklo gamykloje meistrų rankomis ir burna pūsta kolekcija įkūnija turtingą stiklo gamybos tradicijų sintezę. Iittala sugrąžina jau gerai pažįstamą džentelmeną į paukščių būrį, tik puoštą nauja švelnesne smėlio spalva. Toikka Padavėjas yra mažesnis, bet toks pat puikus Vyresniojo Liokajaus partneris. Jis laikosi savo profesijos reikalavimų ir atrodo nepriekaištingai – tobula ir tiesia laikysena atlieka savo pareigas. Puikiai dera su savo kolega Vyresniuoju Liokajumi.
449.90 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Priežiūros instrukcijos

Priežiūros instrukcijos


Tik rankinis plovimas

Dizaineriai

Oiva Toikka

Profesoriaus Oiva Toikka vardas yra vienas iš reikšmingiausių suomių stiklo kultūroje. Jo vaizdingas, turtingas ir drąsus stiklo menas gerokai nutolęs nuo supaprastintos šiaurės dizaino estetikos. Meistras savo jėgas yra išbandęs tiek keramikoje, dekoracijų kūrime, tiek kostiumų dizaine, o nuo 1972 m. pradėjo kurti ir stiklinius paukščius. Menininkas užsiima scenos menais tiek pat laiko, kiek ir stiklo gaminių kūrimu. The Birds kolekcija, kurią pats dizaineris apibūdina kaip netaikyklingą perlą, yra geriausiai žinomas Toikka kūrinys.

O. Toikka puikiai žinomas tarptautiniu mastu, pelnęs „Lunning Prize“ (vadinamąjį suomišką Nobelio apdovanojimą) už pasiekimus dizaino srityje, taip pat apdovanotas valstybės medaliu „Pro Finlandia Medal“ už indėlį į šalies kultūrą bei meną, pasauliniu „World Glass Now 85 Award“ ir vienu garbingiausių suomių dizaino „Kaj Franck Design Prize“ bei Švedijos karaliaus apdovanojimų „Prince Eugen Medal“ už meninius pasiekimus.

 

Atgal