Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal 2023 metų paukštis Blue Charadrius 215x130m | Annual bird 2023

Prekės kodas: 6411923678414
Dizaineris Oiva Toikka kiekvieną savo stiklo paukščio dizainą sukūrė glaudžiai bendradarbiaudamas su stiklo pūtimo meistrais pirmiausia Nuutajärvi, o vėliau ir Iittala stiklo gamykloje. Dizainas apjungia Toikka meilę gamtai ir aistrą stiklo menui, įkvėpimo semiasi iš tikrų paukščių, tačiau kartu yra ir intriguojantis vaizduotės kūrinys.

2023 m. metų paukštis Mėlynasis Charadrius yra klasikinės paukščio formos, puoštas patraukliais rudas ir mėlynas plunksnas primenančiais raštais. Metų paukštis yra puiki dovana įsimintinoms 2023 m. akimirkoms. Kaip ir ant kiekvieno Birds by Toikka kūrinio, taip ir ant šio paukščio yra išgraviruotas jo unikalus numeris ir metai. Tai riboto leidimo meno kūrinys.
399.90 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Priežiūros instrukcijos

Priežiūros instrukcijos


Tik rankinis plovimas

Dizaineriai

Oiva Toikka

Profesoriaus Oiva Toikka vardas yra vienas iš reikšmingiausių suomių stiklo kultūroje. Jo vaizdingas, turtingas ir drąsus stiklo menas gerokai nutolęs nuo supaprastintos šiaurės dizaino estetikos. Meistras savo jėgas yra išbandęs tiek keramikoje, dekoracijų kūrime, tiek kostiumų dizaine, o nuo 1972 m. pradėjo kurti ir stiklinius paukščius. Menininkas užsiima scenos menais tiek pat laiko, kiek ir stiklo gaminių kūrimu. The Birds kolekcija, kurią pats dizaineris apibūdina kaip netaikyklingą perlą, yra geriausiai žinomas Toikka kūrinys.

O. Toikka puikiai žinomas tarptautiniu mastu, pelnęs „Lunning Prize“ (vadinamąjį suomišką Nobelio apdovanojimą) už pasiekimus dizaino srityje, taip pat apdovanotas valstybės medaliu „Pro Finlandia Medal“ už indėlį į šalies kultūrą bei meną, pasauliniu „World Glass Now 85 Award“ ir vienu garbingiausių suomių dizaino „Kaj Franck Design Prize“ bei Švedijos karaliaus apdovanojimų „Prince Eugen Medal“ už meninius pasiekimus.

 

Atgal