Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Orkaitės indas 36x24x6 cm

-20%
iittala_com-product_page_460px-template (2).jpg
Prekės kodas: 6428511628720
152.00 € 190.00 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Pilnas aprašymas

Patikimas partneris virtuvėje. Šie skirtingų dydžių gaminiai skirti žmonėms, mėgstantiems kokybiškai gaminti. Sukurta naudojantis patyrusių virėjų įžvalgumu ir žiniomis Tools linija suteikia platų virtuvės reikmenų pasirinkimą, suteikdama malonų akiai dizainą ir palengvinimą visose gaminimo ir serviravimo srityse.

Puodai gaminami iš nerūdijančio plieno, sluoksniuotu dugnu pagal specialią technologiją (naudojant aliuminį), kad greitai įkaistų ir greitai atvėstų. Medžiagų savybės užtikrina, kad dėl karščio ar šalčio metalas neišlinks ir išlaikys savo formas, net itin intensyviai naudojant.

Tinka visoms viryklėms.

Priežiūros instrukcijos

Priežiūros instrukcijos


Saugu naudoti orkaitėse
Tik rankinis plovimas

Dizaineriai

Björn Dahlström

Gimė 1957 m. Stokholme. Björn Dahlström kuria dvimatėje bei trimatėje erdvėse. Jis kuria aukštai vertinamus baldus Cbi design įmonei taip pat pramoninio dizaino produktus, skirtus Atlas Copco bei kitus. Dahlström dirba Stokholme, bet per eilę metų įsitvirtino ir yra žinomas visame pasaulyje. 2001 m. buvo apdovanotas vienu prestižiškiausių Šiaurės apdovanojimų - Torsten ir Wanja Söderberg design apdovanojimu.

Atgal