Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Keptuvė 26 cm

Prekės kodas: 6411923653435
Tools keptuvė yra pagaminta iš sudėtinių medžiagų, kurios yra idealiai tinkamos naudojant šiuos indus maisto gamyboje. Patvarus ir priežiūros nereikalaujantis plieno paviršius. Vidinis aliuminio sluoksnis tarp plieno paviršių gerai praleidžia šilumą, bei užtikrina, kad maisto produktas būtų kaitinamas greitai ir tolygiai.

Prieš naudojimą keptuvę ištepkite sviestu ar aliejumi. Tinka visiems kaitlenčių tipams, taip pat naudojimui orkaitėje. Galima plauti indaplovėje. Plaukite visiškai atvėsusią keptuvę. Džiovinkite apverstą. Metalo įrankiai, turi būti naudojami atsargiai, gali įbrėžti į paviršių.
309.00 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Pilnas aprašymas

Tools linijos gaminiai – patikimas partneris virtuvėje. Skirtingų dydžių puodai, orkaitės indai ir keptuvės yra skirti žmonėms, mėgstantiems kokybiškai gaminti. Tobulo dizaino Tools linija, sukurta remiantis patyrusių virėjų įžvalgumu ir žiniomis, suteikia malonumą tiek gaminant, tiek serviruojant. 
Puodai gaminami iš nerūdijančio plieno, sluoksniuotu dugnu pagal specialią technologiją (naudojant aliuminį), kad greitai bei tolygiai įkaistų ir atvėstų. Medžiagų savybės užtikrina, kad veikiamas temperatūrų skirtumų metalas neišlinks ir išlaikys savo formas, net itin intensyviai naudojant. 
Tinka visoms viryklėms.

Perskaitykite Tools keptuvių naudojimo instrukciją - čia.

Priežiūros instrukcijos

Priežiūros instrukcijos


Tinka keraminėms kaitlentėms
Tinka metalinėms kaitlentėms
Tinka dujinėms kaitlentėms
Saugu plauti indaplovėse
Saugu naudoti orkaitėse

Dizaineriai

Björn Dahlström

Gimė 1957 m. Stokholme. Björn Dahlström kuria dvimatėje bei trimatėje erdvėse. Jis kuria aukštai vertinamus baldus Cbi design įmonei taip pat pramoninio dizaino produktus, skirtus Atlas Copco bei kitus. Dahlström dirba Stokholme, bet per eilę metų įsitvirtino ir yra žinomas visame pasaulyje. 2001 m. buvo apdovanotas vienu prestižiškiausių Šiaurės apdovanojimų - Torsten ir Wanja Söderberg design apdovanojimu.

Atgal