Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Mini stiklo paukščiai 3 vnt. geltoni | yellow

Naujiena
iittala mini birds 3set yellow.jpg
Prekės kodas: 6411923680073
Mieli paukščiukai įkvėpti Oiva Toikka sukurtų musinukių. Maži stiklo paukščiai suteiks džiaugsmo ir gaivumo jūsų namams. Kiekvienas paukštis meistriškai pagamintas kaip individualus meno kūrinys. Energinga ir ryški geltona paukščiuko spalva gražiai atspindi šviesą, o pilka tekstilinė juostelė, skirta jo pakabinimui ant šakų vazoje arba kur kitur namuose, kuriant džiaugsmingą atmosferą. Šie mini paukščiukai yra puiki dovana tiems, kurie vertina dizainą ir kokybę. Rinkinį sudaro trys stikliniai paukščiai.
45.90 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Priežiūros instrukcijos

Priežiūros instrukcijos


Tik rankinis plovimas

Dizaineriai

Oiva Toikka

Profesoriaus Oiva Toikka vardas yra vienas iš reikšmingiausių suomių stiklo kultūroje. Jo vaizdingas, turtingas ir drąsus stiklo menas gerokai nutolęs nuo supaprastintos šiaurės dizaino estetikos. Meistras savo jėgas yra išbandęs tiek keramikoje, dekoracijų kūrime, tiek kostiumų dizaine, o nuo 1972 m. pradėjo kurti ir stiklinius paukščius. Menininkas užsiima scenos menais tiek pat laiko, kiek ir stiklo gaminių kūrimu. The Birds kolekcija, kurią pats dizaineris apibūdina kaip netaikyklingą perlą, yra geriausiai žinomas Toikka kūrinys.

O. Toikka puikiai žinomas tarptautiniu mastu, pelnęs „Lunning Prize“ (vadinamąjį suomišką Nobelio apdovanojimą) už pasiekimus dizaino srityje, taip pat apdovanotas valstybės medaliu „Pro Finlandia Medal“ už indėlį į šalies kultūrą bei meną, pasauliniu „World Glass Now 85 Award“ ir vienu garbingiausių suomių dizaino „Kaj Franck Design Prize“ bei Švedijos karaliaus apdovanojimų „Prince Eugen Medal“ už meninius pasiekimus.

 

Atgal