Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį

Kalėdinių sausainių receptas

Kaip leidžiate laiką su savo mažuoju draugu? 

Kasdieninės pareigos ir greitas gyvenimo tempas, atima vis daugiau laiko, todėl savaitgalis puikus metas skirti visą savo dėmesį mažiesiems šeimos nariams. Vienas iš pasiūlymų, ką nuveikti su vaikais – kartu išsikepti skanių sausainių. Leiskite mažiesiems būti kūrybingiems, sukuriant savo gražiausius sausainius.

Ingredientai:

- 100 g sviesto;
- 200 g miltų (pvz. be glitimo);
- 100 g cukraus;
- 1 kiaušinis;
- Žiupsnelis druskos;

  Receptas: 

Atšaldytą sviestą sutarkuokite per didelę tarką. Į sviesto masę sudėkite cukrų, miltus ir viską išmaišykite. Išplakite kiaušinį – pridėkite prie bendros masės, viską sumaišykite. Tik maišykite ne per ilgai, kad sviestas neištirptų ir tešla netaptų labai skysta. Masę įdėkite į šaldytuvą mažiausiai vienai valandai.

Paruoštą tešlą iškočiokite ir darykite norimus sausainius. Formelės gali būti ir namuose turimi puodeliai, vazelės ir pan. Galiausiai, paruoštus sausainius sudėkite į skardą ant kepimo popieriaus, pabarstykite cukrumi ir įdėkite kepti 15 minučių, 180 laipsnių orkaitėje.

Laikas praleistas su vaikais yra neįkainojamas, atnešantis daug džiaugsmo ir laimės, o mažųjų pagaminti sausainiai yra patys skaniausi.

 Skanaus!

 

 

Nuotraukos: www.vers-24.pl