Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį

Rugsėjo stalo dekoras pagal Alfą Ivanauską: Ruduo tropikuose

Ruduo tropikuose 

Rugsėjis – metas, kai po įspūdingų vasaros kelionių, iš egzotiškų kraštų ar lietuviškų laukų ir miškų grįžtame į jaukius namus. Įamžinkite savo vasaros prisiminimus ir kartu atnaujinkite namų aplinką. Šį mėnesį Alfas Ivanauskas siūlo parsinešti dalelę prabėgusios vasaros ir susikurti tropikus prie valgomojo stalo. 

„ Visiems ruduo asocijuojasi su geltonais ir rudais atspalviais. Kadangi dar esame lepinami puikaus oro, tai vasaros motyvus norisi išsaugoti ir ant stalo. Kaip visada, siūlau nebijoti tamsių spalvų vazų, jos stalui suteikia išgrynintos estetikos ir prabangos pojūtį. O „Taika“ lėkščių ornamentai - žaismingumo. Prie žalios ir juodos spalvos tinka tiek juoda grafika, tiek mėlyna (beje, naujiena salone). Vietoje žvakių  drąsiai naudokite ir šviečiančius stiklinius šviestuvus, kurie suteiks papildomo dekoratyvumo. Ir šelmiškas rudens akcentas – „iittala“ Birds by Toikka paukščiai, žaismingai papildantys tropikų temą. Beje, būtent toks stalo dekoras nebūtinai reikalauja visos egzotiškos vakarienės. Tačiau, desertui panaudoję sultingus ananasus, mangus arba karamelizuotus bananus - sudėsite paskutines šventinės vakarienės natas.“

Pasisemkite įkvėpimo ir susikurkite savo tropikus. Rugsėjo mėnesio stalo dekorą kviečiame apžiūrėti gyvai PLC Mega įsikūrusiame „iittala“ salone.

       
       
       
       

 

 

Stalo dekore naudoti šie „iittala“ gaminiai: 

 Image result for birds by toikka   series-iittala-lantern-1.jpg  series-iittala-artik-1.jpg 

Birds by Toikka paukščiai

Alvar Aalto vazos

 

Lantern šviestuvaiArtik stalo įrankiai

 

 taika_plate_22cm_midnight_blue.jpg  series-iittala-vitriini-2.jpg series-iittala-essence-1.jpg  1500sk.jpg 

Taika lėkštės

Vitriini dėžutės

 

Essence taurės

Iittala X Issey Miyake stalo takelis