Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį

3 Šventinio stalo dekoro idėjos su iittala pagal Neretą

Prieššventinis laikotarpis kiekvienuose namuose yra ypatingas. Kyla noras į namus įnešti ne tik daugiau jaukumo, bet ir sukurti pakilią nuotaiką. Kviečiame neatidėti šio malonumo ir mėgautis laukimo džiaugsmu visą gruodžio mėnesį.

Pasisemti idėjų kviečia turinio autorė Nereta (@neretos) ir dalinasi 3 šventinio stalo dekoro idėjomis, kurias įkvėpė šiaurietiško dizaino prekės ženklas „iittala“.

Moderni klasika ir šiaurietiškas minimalzmas

Klasikinės ir prislopintos spalvos, natūralios medžiagos ir daug žvakių. Rezultatas – paprastai rafinuotas ir šiek tiek minimalistinis vaizdas, kuris susilieja su namų dekoru, tačiau vis tiek pranašauja ateinančias šventes. Toks dekoras neabejotinai tinka vakarienėms namuose visu tamsiuoju laikotarpiu.

Taurė kokteiliams 310 ml,  2 vnt.
Teema 
Lėkštė 21cm juoda
Kastehelmi 
Stiklinė 300ml 2vnt. pilka 
Artik
16 vnt. stalo įrankių rinkinys

Pakvieskite gamtą į namus

Gamtos įtraukimas į mūsų vidinę ir išorinę erdvę padeda sukurti harmoniją ir skatina kūrybiškumą.
Šiam efektui sukurti puikiai tinka sąmanos, natūrali mediena, natūralaus vaško žvakės ir eglės šakelės.  Žvakidės ant valgomojo stalo yra klasikinis skandinaviškas vaizdas. Matti Klenell sukurta plieno žvakidė Nappula – klasikinė ir minimalistinė, tačiau tuo pat metu unikali ir moderni. Jos minkštos formos puikiai atrodys apsuptos sąmanų.

Derinkite stiklinius ir keraminius indus (vien stiklinės ar vien keraminės lėkštės gali vizualiai „ištirpti“ dekore). O jei dekorui pasirinksite nekasdieniškus žalio atspalvio indus, rezultatas pranoks lūkesčius. Prie klasikinių baltų Teema lėkščių nuostabiai dera spavoto stiklo gaminai. Įkvėptas ryto rasos lašelių unikalus Kastehelmi dizainas sukurs gamtos pojūtį Jūsų namuose. Žemiška samanų žalumos spalva suteiks ramybės jausmą Jūsų dekorui, o lino spalvos taurės harmoningos elegancijos.

Žvakidė 183 mm plienas | steel 
Teema 
Lėkštė 21cm balta
Kastehelmi 
Lėkštė 170 mm samanų žalia
Kastehelmi 
Taurė 260 ml 2 vnt. lino
Nappula
Žvakidė 183 mm plienas

Magiškos Kalėdos

Šiam stalo dekorui Nereta pasirinko Taika kolekciją. Taika lėkštės puoštos mistiniais ir folkloriniais raštais, pasakojančiais apie Šiaurės miškų žvėris, neabejotinai tampa pagrindiniu stalo akcentu. Klasikiniai raudoni „iittala“ stiklo burbulai subtiliai papuošia uogų šakelę ir skleidžia šventinę harmoniją. Raami kolekcijos stiklinės ir taurės, pagamintos iš patvaraus ir aukštos kokybės stiklo, nepretenzingai įsilieja į šią kompaniją.

Kalėdiniai žaisliukai 80 mm 5 vnt. raudoni | red Stiklinė 260 ml 2 vnt. skaidri | clear Vaza 251 mm lino | linen
Taika
Lėkštė 22 cm balta
Kalėdiniai žaisliukai 80 mm 5 vnt. raudoni Raami 
Stiklinė 260 ml 2 vnt. skaidri
Alvar Aalto Collection  Vaza 251 mm lino

 Sukurkite savo tobulą šventinio stalo dekorą. Atraskite daugiau iittala gaminių čia