Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Žvakidės 50 mm ir 65 mm žalvario | brass

Prekės kodas: 6411923679619
Suteikite savo stalo serviravimui ir namams šventišką nuotaiką su žalvario spalvos Aalto žvakidėmis. Įkvėptos organiškų Aalto kolekcijos formų, žvakidės savo šiltu atspalviu gražiai papildo mirgančią žvakių šviesą. Dėžutėje yra dviejų dydžių, 50 mm ir 65 mm žvakidės, todėl tai yra apgalvota dovana kažkam ypatingam.
159.90 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Priežiūros instrukcijos

Priežiūros instrukcijos


Tik rankinis plovimas

Dizaineriai

Alvar Aalto

Alvar Aalto, gimęs 1898 m. Kuortane, buvo unikalaus stiliaus ir išskirtinio talento asmenybė. Išgarsėjo kaip modernios architektūros meistras. Jis glaudžiai dirbo kartu su savo žmona Aino Aalto.

Aalto visame pasaulyje projektavo koncertų sales, bibliotekas, ligonines, muziejus ir privačius namus. Jo darbai buvo eksponuojami Niujorko šiuolaikinio meno muziejuje jau 1930 m. Be to, Alvar Aalto kūrė ir detales, skirtas pastatų dekoravimui, tačiau, jos buvo labiau paklausios kaip atskiri kūriniai.

Žinomiausias iš Alvar Aalto kūrinių yra Aalto vaza, pirmą kartą pademonstruota 1937 m. Paryžiaus pasaulinėje parodoje. Tiek savarankiškai, tiek kartu su žmona Alvar Aalto paliko išties daugybę įvairiapusių  kūrinių.

Atgal