Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį

Teema

Heikki Orvola, Kaj Franck 1952

Dėl begalinių kombinacijų ypač universali Teema linija gali patenkinti nuolat kintančius serviravimo poreikius. Teema induose galite ruošti maistą, o prireikus, naudoti juos ir orkaitėje. Teema gaminiai gali būti naudojami maisto patiekimui, saugojimui ir netgi šaldymui. Dėmesį traukia pagrindinė dizaino idėja gaminius išvystyti iš trijų esminių formų: apskritimo, kvadrato ir stačiakampio, o, pasak vieno iš dizainerių Kaj Franck, spalva yra vienintelė reikalinga dekoracija.

Teema kolekcija gaminama iš vitro porceliano, modernaus stiliaus, turinti dramblio kaulo baltumą ar kitas spalvas. Bazinės, seniausios ir laikomos pagrindinėmis spalvomis yra balta ir mėlyna, gaminamos nuo 1952 m., bei juoda, pristatyta 2009 m. Pagrindinės spalvos kolekcijose yra ilgalaikės, tuo tarpu trumpalaikės gali būti keičiamos kas keletą metų, kartais kasmet. Kadangi Iittala filosofija remiasi ilgaamžiškumu, bėgant metams spalvos ne tik mainosi, tačiau ir vėlei grąžinamos į rinką visiškai nepakitusios kas keletą metų.

Natūralios spalvos kuria harmoniją ir stabilumą nestabiliame pasaulyje. Patrauklių spalvų pagrindinė funkcija - atrkreipti dėmesį ir sukurti asmeninį įkvėpimą vartotojui.

Radikalus sprendimas, pasirodęs 1952 m. pradžioje buvo žinomas kaip "Kilta" kolekcija. Linija buvo grąžinta į asortimentą 1981 m. jau nauju, "Teema" pavadinimu.

iittala_2017_teema_aalto_kastehelmi_birds_by_toikka_jpg.png