Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Lėkštė 17 cm medaus | honey

Prekės kodas: 6411923668224
Dėl begalinių kombinacijų ypač universali Teema linija gali patenkinti nuolat kintančius serviravimo poreikius. Teema induose galite ruošti maistą, o prireikus, naudoti juos ir orkaitėje (patartina ne aukštesnėje nei 240 laipsnių temperatūroje). Teema gaminiai gali būti naudojami maisto patiekimui, saugojimui ir netgi šaldymui. Dėmesį traukia pagrindinė dizaino idėja gaminius išvystyti iš trijų esminių formų: apskritimo, kvadrato ir stačiakampio, o, pasak vieno iš dizainerių Kaj Franck, spalva yra vienintelė reikalinga dekoracija.

Skandinaviško dizaino paveldas. Tobulai dera su Kartio ar kitomis Iittala kolekcijomis, be to, paprastų ir aiškių linijų, formų indai, lengvai suderinami su tuo, ką Jūs turite savo namuose.

Matmenys - skersmuo 17 cm, aukštis 2,6 cm.
15.90 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Priežiūros instrukcijos

Priežiūros instrukcijos


Saugu naudoti orkaitėse
Saugu naudoti mikrobangų krosnelėse
Saugu plauti indaplovėse
Atsparus šalčiui

Dizaineriai

Heikki Orvola

Gimė 1943 m. Helsinkyje. Heikki Orvola yra viena iš suomių dizaino varomųjų jėgų. Jis kuria stiklo, keramikos, ketaus bei tekstilės gaminius. Orvola dirba daugiausia pramoninio dizaino versle, bet jis taip pat domėjosi skirtingų medžiagų galimybėmis kaip meninės raiškos formomis. Per savo dizainerio karjeros laikotarpį Heikki Orvola buvo apdovanotas įvairiais apdovanojimais taip pat ir bene svarbiausiu Suomijos dizaino Kaj Franck apdovanojimu 1998 m.

Kaj Franck

Vyborge gimęs Kaj Franck laikomas Suomijos dizaino sąžine. Savo kūryboje jis pašalino viską, kas nebūtina, palikdamas tik esminius elementus. Kaj Franck buvo apdovanotas galybe Suomijos ir tarptautinių apdovanojimų, o jo darbai buvo eksponuojami daugelyje dizaino ir meno muziejų visame pasaulyje. Stiklo linija Kartio ir stalo reikmenų linija Teema yra vienos žinomiausių jo kūrinių.

Atgal