Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Stiklinė 300 ml 2 vnt. pušies žalia | pine green

Prekės kodas: 6411923680738
Oiva Toikka Kastehelmi kolekcija pasižymi savo unikaliu ir gražiu dizainu. Indų paviršiai dekoruoti rasos lašeliais suteikia grakštumo įvairiems stalo dekorams. Nuostabus rasos lašelių reljefas atlieka ir estetinę, ir techninę funkciją. 1964 m. Oiva Toikka sukūrė naujo tipo paviršiaus struktūrą, kad paslėptų jungčių žymes presuotame stikle. Kastehelmi žaidžia su šviesa ir tapo viena mylimiausių Toikka kolekcijų. Universali 300 ml talpos stiklinė tinka įvairioms progoms. Įkvėpta gamtos, nauja, pušies žalia spalva suteikia stiklinei harmonijos ir gaivumo. Pagaminta Suomijoje. Stiklines galima plauti indaplovėje. Rinkinį sudaro dvi stiklinės (300 ml).
28.90 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Priežiūros instrukcijos

Priežiūros instrukcijos


Saugu plauti indaplovėse

Dizaineriai

Oiva Toikka

Profesoriaus Oiva Toikka vardas yra vienas iš reikšmingiausių suomių stiklo kultūroje. Jo vaizdingas, turtingas ir drąsus stiklo menas gerokai nutolęs nuo supaprastintos šiaurės dizaino estetikos. Meistras savo jėgas yra išbandęs tiek keramikoje, dekoracijų kūrime, tiek kostiumų dizaine, o nuo 1972 m. pradėjo kurti ir stiklinius paukščius. Menininkas užsiima scenos menais tiek pat laiko, kiek ir stiklo gaminių kūrimu. The Birds kolekcija, kurią pats dizaineris apibūdina kaip netaikyklingą perlą, yra geriausiai žinomas Toikka kūrinys.

O. Toikka puikiai žinomas tarptautiniu mastu, pelnęs „Lunning Prize“ (vadinamąjį suomišką Nobelio apdovanojimą) už pasiekimus dizaino srityje, taip pat apdovanotas valstybės medaliu „Pro Finlandia Medal“ už indėlį į šalies kultūrą bei meną, pasauliniu „World Glass Now 85 Award“ ir vienu garbingiausių suomių dizaino „Kaj Franck Design Prize“ bei Švedijos karaliaus apdovanojimų „Prince Eugen Medal“ už meninius pasiekimus.

 

Atgal