Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Poliarinė lapė 220x300 mm | Polar fox

Prekės kodas: 6411923656214
Iittala Vulpes lapės – tai išskirtiniai, ryškūs, trimačiai šiuolaikinio stiklo meno objektai. Kiekviena Klaus Haapaniemi Lapė yra unikalus rankų darbo šedevras.
Vulpes gamybos technika ypač sudėtinga – derinant karštą ir šaltą metodus. Ranka išražyta KlausH Iittala žyma. Serijoje sunumeruota 1000 vienetų. Prie dirbinio pridedamas ir autentiškumą įrodantis sertifikatas pasirašytas Klaus Haapaniemi. Vulpes meno kūriniai yra supakuoti į dovanų dėžutę su kaspinu.
1350.00 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Pilnas aprašymas

Naujosios Vulpes lapės – išskirtiniai šiuolaikinio stiklo meno objektai, sukurti tarptautinio pripažinimo sulaukusio menininko Klaus Haapaniemi, kurio kūriniai yra dievinami, dėl nuostabių vaizduotės pasaulių, į mistinius elementus susijungiančių gamtą, pasakas ir fantaziją. Glaudus dizainerio bendradarbiavimas su kvalifikuotų „iittala“ stiklo meistrų komanda išsivystė į naują kolekciją, paremtą detaliais menininko brėžiniais.
„iittala“ meistrams pavyko įgyvendinti šią sudėtingą užduotį ir sukurti pūsto stiklo Vulpes objektus. Lapės yra pagamintos derinant sudėtingus, reikalaujančius didžiausio tikslumo, karšto ir šalto darbo metodus. Menininko vizija, patyrimo reikalaujančios technikos ir aukščiausios klasės meistrai suteikė lapiukams unikalių Haapaniemi viziją tiksliai atitinkančių bruožų ir savybių.
Klauss Haapaniemi lapė – tai intriguojantis motyvas, jungiantis su mitologija. Lapės yra gaubiamos tam tikros paslapties, nors tuo pačiu jos yra įprasti gyvūnai. Pasakose lapės dažnai vaizduojamos, kaip apsukrios, savo intelektu priešus pergudraujančios veikėjos, primenančios mums apie nepriklausomo mąstymo svarbą.

Priežiūros instrukcijos

Priežiūros instrukcijos


Tik rankinis plovimas

Dizaineriai

Klaus Haapaniemi

Tiek Suomijos, tiek užsienio žiniasklaidoje Klaus Haapaniemi pastaruoju metu minimas skirtinguose amplua. Jo CV išties įspūdingas: audinių marginimas tokioms įmonėms, kaip Diesel, Levis, Marimekko, Dolce & Gabbana, Cacharel bei naujam prekiniam ženklui Bela‘s Dead. Jis taip pat dirbo kūrybos direktoriumi Italijos mados namuose Bantam, kartu su suomių rašytoja Rosa Liksom išleido knygą pavadinimu „Giants“, ruošė iliustracijas Observer laikraščiui, pristatė savo darbus parodose ir dalyvavo kituose kūrybiniuose projektuose. WGSN pristatė jį kaip vieną svarbiausių kylančių iliustracijos bei dizaino žvaigždžių. Tarptautinė žiniasklaida dažnai mini jo suomiškas šaknis, kartais net prisimena suomių nacionalinį epą „Kalevala“. Ir tai nieko nuostabaus, nes jo iliustracijos išties turi sąsajų su folkloru.

Atgal