Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Lėkštė 170mm ultramarino mėlyna | ultramarine blue

-20%
resource_iittalaemea_1066656.jpg
Prekės kodas: 6411923678223
Dizainerio Oiva Toikka „Kastehelmi“ jūsų vakarienės stalui suteiks ryto rasos gaivumo. Kastehelmi suomiškai “rasa” įkvėpimo semiasi iš subtilių mažų perliukų žolės paviršiuje, atsiradusių po vasaros nakties. Puikus stiklas gražiai atspindi šviesą, išryškindamas jos poetinį raštą. 170 mm lėkštė tobulai tinka mažiems užkandžiams, tapas ar desertams patiekti. Derinkite sodrią, brangakmenį primenančią ultramarino spalvą su kitais šios serijos mėlynais indais arba išryškinkite mėlynas lėkštes su šiltais rudais arba vario atspalviais. Kiekviena Kastehelmi lėkštė yra gaminama Iittala stiklo gamykloje Suomijoje.
16.72 € 20.90 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Priežiūros instrukcijos

Priežiūros instrukcijos


Saugu plauti indaplovėse

Dizaineriai

Oiva Toikka

Profesoriaus Oiva Toikka vardas yra vienas iš reikšmingiausių suomių stiklo kultūroje. Jo vaizdingas, turtingas ir drąsus stiklo menas gerokai nutolęs nuo supaprastintos šiaurės dizaino estetikos. Meistras savo jėgas yra išbandęs tiek keramikoje, dekoracijų kūrime, tiek kostiumų dizaine, o nuo 1972 m. pradėjo kurti ir stiklinius paukščius. Menininkas užsiima scenos menais tiek pat laiko, kiek ir stiklo gaminių kūrimu. The Birds kolekcija, kurią pats dizaineris apibūdina kaip netaikyklingą perlą, yra geriausiai žinomas Toikka kūrinys.

O. Toikka puikiai žinomas tarptautiniu mastu, pelnęs „Lunning Prize“ (vadinamąjį suomišką Nobelio apdovanojimą) už pasiekimus dizaino srityje, taip pat apdovanotas valstybės medaliu „Pro Finlandia Medal“ už indėlį į šalies kultūrą bei meną, pasauliniu „World Glass Now 85 Award“ ir vienu garbingiausių suomių dizaino „Kaj Franck Design Prize“ bei Švedijos karaliaus apdovanojimų „Prince Eugen Medal“ už meninius pasiekimus.

 

Atgal