Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Lėkštė 154 mm lino | linen

Naujiena
1070600_tundra_plate_154mm_linen.jpg
Prekės kodas: 6411923680820
Oiva Toikka sukurta stiklo dirbinių kolekcija Tundra yra rafinuota, nostalgiška ir tuo pat metu moderni. Unikalus Tundra raštas susideda iš kelių mažesnių raštų, įkvėptų tvirto Arkties gamtos grožio. 154 mm skersmens lėkštę nuo šiol galima įsigyti gražios lino spalvos. Tundra lėkštė yra puikus pasirinkimas ir maisto patiekimui, ir stalo dekoravimui. Lino spalva ideliai tinka, kaip ramus fonas visiems patiekalams. Lėkštės gaminamos Iittala stiklo gamykloje Suomijoje.
23.90 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Priežiūros instrukcijos

Priežiūros instrukcijos


Saugu plauti indaplovėse

Dizaineriai

Oiva Toikka

Profesoriaus Oiva Toikka vardas yra vienas iš reikšmingiausių suomių stiklo kultūroje. Jo vaizdingas, turtingas ir drąsus stiklo menas gerokai nutolęs nuo supaprastintos šiaurės dizaino estetikos. Meistras savo jėgas yra išbandęs tiek keramikoje, dekoracijų kūrime, tiek kostiumų dizaine, o nuo 1972 m. pradėjo kurti ir stiklinius paukščius. Menininkas užsiima scenos menais tiek pat laiko, kiek ir stiklo gaminių kūrimu. The Birds kolekcija, kurią pats dizaineris apibūdina kaip netaikyklingą perlą, yra geriausiai žinomas Toikka kūrinys.

O. Toikka puikiai žinomas tarptautiniu mastu, pelnęs „Lunning Prize“ (vadinamąjį suomišką Nobelio apdovanojimą) už pasiekimus dizaino srityje, taip pat apdovanotas valstybės medaliu „Pro Finlandia Medal“ už indėlį į šalies kultūrą bei meną, pasauliniu „World Glass Now 85 Award“ ir vienu garbingiausių suomių dizaino „Kaj Franck Design Prize“ bei Švedijos karaliaus apdovanojimų „Prince Eugen Medal“ už meninius pasiekimus.

 

Atgal