Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Dubuo 230 ml ultramarino mėlynas | ultramarine blue

Prekės kodas: 6411923678216
Oiva Toikka Kastehelmi kolekcija pasižymi išskirtiniu raštu, kuris įkvėpimo semiasi iš gamtos. Kastehelmi suomiškai “rasa” - maži ryškūs karoliukai, atsirandantys ant žolės po nakties. Kolekciją sudaro universalūs, funkcionalūs ir dekoratyvūs stiklo indai. 230 ml Kastehelmi dubuo idealiai tinka pusryčiams, užkandžiams ir desertui patiekti. Derinkite ultramarino mėlyną su kitomis kolekcijos spalvomis arba sukurkite harmoningesnį pojūtį pasirinkę tik vieną spalvą. Kastehelmi gaminama Iittala stiklo gamykloje Suomijoje. Puikiai tinka gimtadienio ar įkurtuvių dovanoms.
19.90 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Priežiūros instrukcijos

Priežiūros instrukcijos


Saugu plauti indaplovėse

Dizaineriai

Oiva Toikka

Profesoriaus Oiva Toikka vardas yra vienas iš reikšmingiausių suomių stiklo kultūroje. Jo vaizdingas, turtingas ir drąsus stiklo menas gerokai nutolęs nuo supaprastintos šiaurės dizaino estetikos. Meistras savo jėgas yra išbandęs tiek keramikoje, dekoracijų kūrime, tiek kostiumų dizaine, o nuo 1972 m. pradėjo kurti ir stiklinius paukščius. Menininkas užsiima scenos menais tiek pat laiko, kiek ir stiklo gaminių kūrimu. The Birds kolekcija, kurią pats dizaineris apibūdina kaip netaikyklingą perlą, yra geriausiai žinomas Toikka kūrinys.

O. Toikka puikiai žinomas tarptautiniu mastu, pelnęs „Lunning Prize“ (vadinamąjį suomišką Nobelio apdovanojimą) už pasiekimus dizaino srityje, taip pat apdovanotas valstybės medaliu „Pro Finlandia Medal“ už indėlį į šalies kultūrą bei meną, pasauliniu „World Glass Now 85 Award“ ir vienu garbingiausių suomių dizaino „Kaj Franck Design Prize“ bei Švedijos karaliaus apdovanojimų „Prince Eugen Medal“ už meninius pasiekimus.

 

Atgal