Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Ąsotėlis 0,35 L Popietė svetainėje | Afternoon in parlor

Prekės kodas: 6411801005080
Naujasis 2018 metų Mumių popietės svetainėje ąsotėlis vaizduoja mylimus Muminukus jų pačių namuose. Šis stilingas ir labai mielas ąsotėlis tobulai tinka ant kavos staliuko – pienui ar vaniliniam padažui patiekti.
Dydis: 0,35 L
39.00 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Pilnas aprašymas

Troliai Mumiai - visame pasaulyje puikiai žinomi švedų-suomių rašytojos, dailininkės Tuvės Janson knygų personažai. Kiekvienas veikėjas pasižymi unikaliu ir savitu charakteriu, pomėgiais ir elgesiu. Muminukų slėnyje nutinka daug įvairiausių įdomių dalykų. Be nuolatinių gyventojų muminukų, šiame krašte gyvena ir miumlos, hemuliai, filifjonkos bei įvairūs kiti mažučiai gyventojai. Jei paskaitysite pasakas, tikėtina, kad jose atrasite ir dalelę sau būdingų bruožų.

Mumiai - didžiulė suomių kultūros dalis, eksportuojama į užsienį įvairiausiais pavidalais, vienas jų - porceliano indai ir siuvenyrai.

Maža keraminė Muminuko mamos figūrėlė. Moomin minifigūrėlės yra pagamintos ir nuspalvintos ranka, atkreipiant dėmesį į smulkiausias detales. Figūrėlės dar 1990 – aisiais buvo sukurtos suomių menininkės Tuulikki Pietilä. 6 cm dydžio Muminuko Mamos, Muminuko Tėčio, Muminuko ir Freken Snork figūrėlės yra supakuotos ir parduodamos gražiose dėžutėse.

Priežiūros instrukcijos

Priežiūros instrukcijos


Saugu naudoti orkaitėse
Saugu naudoti mikrobangų krosnelėse
Saugu plauti indaplovėse
Atsparus šalčiui
Atgal