Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Dubuo 15 cm Little My and meadow

Prekės kodas: 6411801010732
Tuvės Jansson mylimasis personažas, išdykėlė Mažoji Miu, vaizduojamas ir naujoje Arabia indų kolekcijoje. Šios „Little My“ iliustracijos sukurtos remiantis Tuvės ir Larso Jansson komiksų istorija “Muminukas ir kometa”, kuri anglų kalba buvo išleista 1958 m.
„Little My“ paveikslėlio istorijoje pasakojama, kad kometa artėja prie Mumių slėnio. Slėnio gyventojai palieka savo namus, o Mažoji Miu, Muminukas ir panelė Snork imasi tirti šį reikalą. Ištikima savo prigimčiai, Mažoji Miu per daug nesijaudina net ir artėjant kometai. Ji tiesiog guli pievoje ir žiūri į ją. Ilgaamžio dizaino ir formos dubenėlį galima plauti indaplovėje, naudoti orkaitėje, mikrobangų krosnelėje, dubuo yra atsparus šalčiui. Skersmuo: 15 cm.
25.90 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Pilnas aprašymas

Troliai Mumiai - visame pasaulyje puikiai žinomi švedų-suomių rašytojos, dailininkės Tuvės Janson knygų personažai. Kiekvienas veikėjas pasižymi unikaliu ir savitu charakteriu, pomėgiais ir elgesiu. Muminukų slėnyje nutinka daug įvairiausių įdomių dalykų. Be nuolatinių gyventojų muminukų, šiame krašte gyvena ir miumlos, hemuliai, filifjonkos bei įvairūs kiti mažučiai gyventojai. Jei paskaitysite pasakas, tikėtina, kad jose atrasite ir dalelę sau būdingų bruožų.

Mumiai - didžiulė suomių kultūros dalis, eksportuojama į užsienį įvairiausiais pavidalais, vienas jų - porceliano indai ir siuvenyrai.

Priežiūros instrukcijos

Priežiūros instrukcijos


Saugu naudoti orkaitėse
Saugu naudoti mikrobangų krosnelėse
Saugu plauti indaplovėse
Atsparus šalčiui
Atgal