Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Universalios žirklės, Muminuko tėtis, 21 cm

Prekės kodas: 1005231
„Pasaulis kupinas didingų ir nuostabių dalykų tiems, kurie jiems pasiruošę.“ – Muminuko Tėtis.

Žavūs ir savotiški „Trolių Mumių“ istorijų veikėjai atgyja žaismingoje „Fiskars“ žirklių kolekcijoje. Pasiruoškite visiems gyvenimo nuotykiams katu su „Moominpappa“, naudodami „Fiskars X Moomin“ universalias žirkles – „Moominpappa“. Šios žirklės yra suprojektuotos įvairiausioms karpymo užduotims namuose, mokykloje ir biure. „Fiskars“ žirklės pagamintos naudojant aukštos kokybės nerūdijančiojo plieno ašmenis su tiksliomis briaunomis, kurie išlieka aštrūs ilgiau, o kerpa iki pat ašmenų galiuko. Lengvos žirklės su ergonomiškai suprojektuota rankena užtikrina komfortą ir kontrolę. Pagaminta Suomijoje, išbandyta rankomis.
32.00 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Pilnas aprašymas

Troliai Mumiai - visame pasaulyje puikiai žinomi švedų-suomių rašytojos, dailininkės Tuvės Janson knygų personažai. Kiekvienas veikėjas pasižymi unikaliu ir savitu charakteriu, pomėgiais ir elgesiu. Muminukų slėnyje nutinka daug įvairiausių įdomių dalykų. Be nuolatinių gyventojų muminukų, šiame krašte gyvena ir miumlos, hemuliai, filifjonkos bei įvairūs kiti mažučiai gyventojai. Jei paskaitysite pasakas, tikėtina, kad jose atrasite ir dalelę sau būdingų bruožų.

Mumiai - didžiulė suomių kultūros dalis, eksportuojama į užsienį įvairiausiais pavidalais, vienas jų - porceliano indai ir siuvenyrai.

Atgal