Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Stiklinė 340 ml 2 vnt. skaidri | clear

Prekės kodas: 6411929511692
Universalios stiklinės, tinkančios tiek kasdienei, tiek šventinei progai. Lengvai talpinamos, tad ypač taupo vietą, kadangi dedant vieną į kitą galite sudėti 2-4 stiklines. Švelni Lempi stiklinių forma ir skaidrumas sudaro paprastumo įspūdį. Taurė visiškai natūraliai tinka tiek ant pusryčių stalo, tiek ant darbo stalo biure ir net kaip alternatyva įprastoms vyno taurėms ar desertams.
32.90 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Pilnas aprašymas

Stiklinės rankų darbo, tačiau jas saugu plauti indaplovėse. Stiklinių formą galima apibūdinti kaip švelnią, poetišką, grakščią. Tokios stiklinės įneša grožio į kasdienybės rutiną.

Paprastumas, universalumas, nesenstantis dizainas.

Priežiūros instrukcijos

Priežiūros instrukcijos


Saugu plauti indaplovėse

Dizaineriai

Matti Klenell

Matti Klenell yra švedų dizaineris, kuris išgarsėjo dėl savo inovatyvaus skandinaviškos formos ir funkcijos ryšio idėjos vystymo. Klenell į kiekvieną projektą žiūri kaip į unikalią kelionę, o "Iittala" sukurtiems spalvingiems paukščiams pagaminti prireikė visų įmonės Nuutajärvi Glass galimybių. Stiklas Klenell gerai pažįstamas, jis puikiai šią medžiagą įvaldęs, kas akivaizdžiai atsispindėjo unikaliuose jo stiklo gaminiuose, parodytuose Stokholme 2008 m. Nepaisant jo jauno amžiaus, Matti Klenell vardas jau puikiai žinomas, nes 2003 m. buvo apdovanotas prestižiniu Ljunggren Design apdovanojimu. Be stiklo gaminių Klenell kuria baldus ir šviestuvus, o jo klientai yra tokios įmonės, kaip BRIO, Moooi, Muuto, Offecct ir Bals Tokyo.


Atgal