Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Servetėlės 33 cm pudros/lino | powder/linen

-20%
1051553_aalto_paper_napkin_33cm_powder_linen.jpg
Prekės kodas: 6411923667746
„Iittala“ popierinės servetėlės pasižymi organišku bangų dizainu bei stulbinančiu pudros ir lino spalvų deriniu. Bet kuriam stalo dekorui jos suteiks šilto rafinuotumo. Universalios populiaraus 33x33 cm dydžio servetėlės tiks tiek užkandžių, tiek vakarienės stalui, ypatingoms ir kasdienėms progoms. Dėl vandens pagrindo dažų, saugios naudoti su maistu.
3.92 € 4.90 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Dizaineriai

Alvar Aalto

Alvar Aalto, gimęs 1898 m. Kuortane, buvo unikalaus stiliaus ir išskirtinio talento asmenybė. Išgarsėjo kaip modernios architektūros meistras. Jis glaudžiai dirbo kartu su savo žmona Aino Aalto.

Aalto visame pasaulyje projektavo koncertų sales, bibliotekas, ligonines, muziejus ir privačius namus. Jo darbai buvo eksponuojami Niujorko šiuolaikinio meno muziejuje jau 1930 m. Be to, Alvar Aalto kūrė ir detales, skirtas pastatų dekoravimui, tačiau, jos buvo labiau paklausios kaip atskiri kūriniai.

Žinomiausias iš Alvar Aalto kūrinių yra Aalto vaza, pirmą kartą pademonstruota 1937 m. Paryžiaus pasaulinėje parodoje. Tiek savarankiškai, tiek kartu su žmona Alvar Aalto paliko išties daugybę įvairiapusių  kūrinių.

Atgal