Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Rankšluostis 50x70cm Frutta geltonas | yellow

Prekės kodas: 6411923674102
Papuoškite savo vonios kambarį kažkuo gražaus. Nauji linksmi iittala Frutta rankšluosčiai sukurti pagal originalius dizainerio Oiva Toikka eskizus. Frutta yra geriau žinoma dėl to paties pavadinimo stiklo dirbinių kolekcijos. Naujasis rankšluostis su ryškiai geltonais vaisiais ant minkštos, aukštos kokybės, 100% ekologiškos medvilnės. Suporuokite su atitinkamu vonios rankšluosčiu ir sukurkite rinkinį. Rankšluosčiai yra apgalvotos įkurtuvių ir gimtadienio dovanos.
17.90 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Dizaineriai

Oiva Toikka

Profesoriaus Oiva Toikka vardas yra vienas iš reikšmingiausių suomių stiklo kultūroje. Jo vaizdingas, turtingas ir drąsus stiklo menas gerokai nutolęs nuo supaprastintos šiaurės dizaino estetikos. Meistras savo jėgas yra išbandęs tiek keramikoje, dekoracijų kūrime, tiek kostiumų dizaine, o nuo 1972 m. pradėjo kurti ir stiklinius paukščius. Menininkas užsiima scenos menais tiek pat laiko, kiek ir stiklo gaminių kūrimu. The Birds kolekcija, kurią pats dizaineris apibūdina kaip netaikyklingą perlą, yra geriausiai žinomas Toikka kūrinys.

O. Toikka puikiai žinomas tarptautiniu mastu, pelnęs „Lunning Prize“ (vadinamąjį suomišką Nobelio apdovanojimą) už pasiekimus dizaino srityje, taip pat apdovanotas valstybės medaliu „Pro Finlandia Medal“ už indėlį į šalies kultūrą bei meną, pasauliniu „World Glass Now 85 Award“ ir vienu garbingiausių suomių dizaino „Kaj Franck Design Prize“ bei Švedijos karaliaus apdovanojimų „Prince Eugen Medal“ už meninius pasiekimus.

 

Atgal